Vlastní soubory ASP tisku v Internetu jsou přepsány při You Install Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326427 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při instalaci Service Pack 3 (SP3) pro systém Windows 2000 na tiskovém serveru, na kterém jste nakonfigurovali vlastní soubory Internet Printing stránky ASP (Active Server) některé z těchto vlastních souborů může být přepsán.

Další informace

K tomuto problému dochází, protože aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 obsahuje aktualizace k mnoha součástí systému Windows 2000 soubory ASP, které implementují funkce tisku v Internetu.

Před instalací aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 zálohovat soubory vlastní Internet Printing ASP a po instalaci aktualizace SP3 je obnovit. Při instalaci aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 jsou nahrazeny následující soubory:
ipp_0013.ASP
ipp_0004.ASP
ipp_0010.ASP
Page1.ASP
ipp_util.Inc

Vlastnosti

ID článku: 326427 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB326427 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326427

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com