You ınstall Service Pack 3, özel ınternet yazdırma ASP dosyaların üzerine yazılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326427 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir yazdırma sunucusundaki özel ınternet yazdırma Active Server Pages (ASP) dosyaları yapılandırmış Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) yüklediğinizde, bazı özel bu dosyaların üzerine yazılabilir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun, Windows 2000 SP3'te birçok ınternet yazdırma özelliği, ASP dosyalarını Windows 2000'in içerdiği güncelleştirmeler içerdiğinden oluşur.

Windows 2000 için SP3'ü yüklemeden önce özelleştirilmiş ınternet yazdırma ASP dosyalarınızı yedekleyin ve SP3'ü yükledikten sonra bunları daha sonra geri. Windows 2000 için SP3'ü yüklediğinizde aşağıdaki dosyalar değiştirilir:
ipp_0013.asp
ipp_0004.asp
ipp_0010.asp
Page1.asp
ipp_util.Inc

Özellikler

Makale numarası: 326427 - Last Review: 30 Ekim 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB326427 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:326427

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com