Zobrazí narušení přístupu v procesu Dllhost.exe při odpojení síťového kabelu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326433 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění aplikace COM + se síťový kabel k počítači odpojit, můžete obdržet narušení přístupu (zvuku a videa), které způsobuje poškození haldy. S PageHeap povolena, dojde k AV v COMSVCS! COMMON_IP_BuildAddressVector.

Příčina

AV dochází pouze v případě, že pouze adresa IP počítače, je IP místního hostitele (127.0.0.1).

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Použijte pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Pokud tedy je přísně neohrožuje potíže, doporučuje Microsoft společnost počkat na další aktualizaci service pack pro systém Windows 2000, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu typické týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.


Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, instalace Microsoft smyčkou zpět adaptéru. Uvědomte si však tuto instalaci nepodaří opravit problém u všech počítačů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 4 pro systém Windows 2000.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro systém Windows 2000 Datacenter Server získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Datacenter Program a systém Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix s pouze jedním restartováním získáte znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více oprav hotfix s pouze jedním restartováním počítače pomocí programu QChain.exe

Vlastnosti

ID článku: 326433 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft COM+ 1.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbiiscom kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB326433 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326433

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com