Należy zainstalować poprawkę do zainstalowania konsoli zarządzania zasadami grupy w systemie Windows XP Professional

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 326469 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Nie można zainstalować konsoli zarządzania firmy Microsoft zasady grupy (GPMC) dodatku Service Pack 1 dla systemu Microsoft Windows XP Professional, chyba że masz zaktualizowana wersja Gpedit.dll.

Przyczyna

Konsola zarządzania zasadami grupy wymaga Gpedit.dll wersji 5.1.2600.1186 lub nowszej podczas uruchamiania w systemie Windows XP Professional. Aby spełnić ten wymóg, instalowanie Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 (SP2) lub instalacji systemu Windows XP Service Pack 1 (SP1) i poprawki przez ten artykuł.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Microsoft Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Informacje o poprawce

Firma Microsoft wydała poprawkę, która aktualizuje swoje Plik gpedit.dll do wersji 5.1.2600.1186.

Uwaga Wersje beta programu Konsola zarządzania zasadami grupy, które były w starszej wersji tej wersji Gpedit.dll po zainstalowaniu poprawki 5.1.2600.1. Jeśli zainstalowano wstępnej wersji konsoli zarządzania zasadami grupy, musi Usuwanie konsoli zarządzania zasadami grupy i usunąć starszej wersji poprawki przed Zainstalowanie tej wersji.

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
System Windows XP
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  ------------------------------------------------------------------ 
  17-Mar-2003 18:18 5.1.2600.1186 542,208  Gpedit.dll x86
System Windows XP 64-bitowa
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  ------------------------------------------------------------------- 
  17-Mar-2003 18:18 5.1.2600.1186 1,342,464 Gpedit.dll  IA-64 
  14-Mar-2003 19:33 5.1.2600.1186  542,208 Wgpedit.dll x86
Uwaga Ze względu na zależności plików ta poprawka wymaga systemu Windows XP Dodatek Service Pack 1.

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzyJak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.

Więcej informacji

Dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows XP Konsola zarządzania zasadami grupy wymaga zainstalować tę poprawkę 326469. Każdej wersji językowej w konsoli zarządzania zasadami grupy obejmuje poprawki w tym języku i instalacji konsoli zarządzania zasadami grupy zostanie zainstalowana tylko poprawki, jeśli język systemu operacyjnego odpowiada językowi konsoli zarządzania zasadami grupy. Jeśli języki nie są zgodne, konfiguracja konsoli zarządzania zasadami grupy zostanie zamknięta i przed kontynuowaniem, należy zainstalować poprawkę.

Konsola zarządzania zasadami grupy wymaga Gpedit.dll wersji 5.1.2600.1185. Konsola zarządzania zasadami grupy, Instalator monituje o zainstalowanie poprawki systemu Windows XP 326469, jeśli nie jest jeszcze obecny. Ta poprawka aktualizuje swoją wersję Gpedit.dll wersji 5.1.2600.1186.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://www.microsoft.com/WindowsServer2003/GPMC/default.mspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 326469 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwinxppresp2fix kbmt KB326469 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:326469

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com