Windows xp Professional'a gpmc yüklemek için bir düzeltme yüklemelisiniz.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326469 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Grup İlkesi Yönetim Konsolu yükleyemezsiniz. (gpmc) Microsoft Windows xp Professional Service Pack 1 yüklü değilse bir Gpedit.dll'ın güncelleştirilmiş sürümü.

Neden

gpmc gerektirir Gpedit.dll sürüm 5.1.2600.1186 veya üstü Windows xp Professional'da çalıştırırken. Bu gereksinimi karşılamak için yükleyin Windows xp Service Pack 2 (SP2) veya yükleme Windows xp Service Pack (sp) 1 ve bu makalede sağlanan düzeltme.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için Microsoft Windows xp için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389 En son Windows xp hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Microsoft güncelleştiren bir düzeltme yayımladı, Gpedit.dll dosya sürümü 5.1.2600.1186.

Not Olan beta sürümlerini gpmc Bu düzeltme yüklü Gpedit.dll sürümü daha önceki bir sürümünde bulunan 5.1.2600.1. gpmc öncesi sürümlerini yüklediyseniz, yapmanız gerekenler gpmc ve düzeltme önce önceki sürümü kaldırın. siz bu sürümünü yükleyin.

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü yoktur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarını veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme olmadığından değil.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya üstü) aşağıdaki tabloda listelenen. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. utc ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanmak Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında sekmesini tıklatın.
Windows XP
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  ------------------------------------------------------------------ 
  17-Mar-2003 18:18 5.1.2600.1186 542,208  Gpedit.dll x86
Windows xp 64-Bit
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  ------------------------------------------------------------------- 
  17-Mar-2003 18:18 5.1.2600.1186 1,342,464 Gpedit.dll  IA-64 
  14-Mar-2003 19:33 5.1.2600.1186  542,208 Wgpedit.dll x86
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu düzeltme Windows xp gerektirir. Service Pack 1.

Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389En son Windows xp hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bunun, "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows xp Service Pack 2 ' giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows xp Service Pack 1 üzerinde 326469 bu düzeltme yüklü gpmc gerektirir. gpmc dili işletim sisteminin diline eşleşirse, gpmc Kur yalnızca düzeltme yükleyecek ve tüm dil sürümlerinde, GPMC'nin bu dilde düzeltme içerir. Dil eşleşmiyorsa, gpmc Kur çıkılacak ve devam etmeden önce bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekir.

gpmc Gpedit.dll sürüm 5.1.2600.1185 gerektirir. gpmc kurulum Windows xp Düzeltmesi 326469 zaten mevcut değilse, yüklemeniz için size sorar. Bu düzeltme sürümü 5.1.2600.1186 Gpedit.dll sürümü güncelleştirir.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/gpmc/default.mspx

Özellikler

Makale numarası: 326469 - Last Review: 3 Aralık 2012 Pazartesi - Gözden geçirme: 9.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbbug kbfix kbwinxppresp2fix kbmt KB326469 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 326469

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com