V systému Windows protokolu bude soubor při the klienta dotazy je zaznamenána chyba 0x80190194 "/ autoupdatedrivers/getmanifest.asp"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326596 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud automatické aktualizace verzi 2.2 je nakonfigurován pro použití serveru se službou Software Update Services, může být zaznamenána chybová zpráva podobná následující chybová zpráva v souboru protokolu služby Windows Update v počítači klienta Automatické aktualizace 2.2:
2002-06-21 12: 53: 54: 17: 53: 54 Chyba IUENGINE Zjišťování katalogu aktualizací softwaru z http://servername/autoupdatedrivers/getmanifest.asp (chyba 0x80190194)
Není nutné provádět žádnou akci, chcete-li vyřešit tuto chybu. To je očekávaná chyba neindikuje potíže.

Další informace

Chyba je zaznamenána do protokolu při pokusu klienta Automatické aktualizace ke kontrole serveru, na kterém je spuštěna služba aktualizace softwaru pro aktualizace ovladačů, které není synchronizováno služby Software Update Services. Složka Autoupdatedrivers tedy neexistuje na serveru se službou Software Update Services. Chyba 0x80190194 je skutečně kód stavu protokolu HTTP 404 (soubor nebyl nalezen). Tento kód je vrácen do klienta pomocí serveru se službou Software Update Services.

Dojde-li k chybě, je zpravidla zaznamenána chyba v šestnáctkovém formátu. Začíná předponou 0x8019-šestnáctkový chybový kód, můžete převést do desítkové soustavy získat kód stavu HTTP, který byl vrácen klientovi během cyklu zjištění poslední tři číslice kódu chyby.

Šestnáctkový kód chyby 0x80190194 lze například převést na kód stavu protokolu HTTP 404. Chcete-li to provést, převeďte desetinné číslo (v tomto příkladu 404) poslední tři číslice hexadecimální kód (v tomto příkladu 194).

Vlastnosti

ID článku: 326596 - Poslední aktualizace: 7. října 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Software Update Services 1.0
Klíčová slova: 
kberrmsg kbinfo kbmt KB326596 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 326596

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com