Jak vynutit automatické aktualizace 2.2 ke spuštění cyklu zjišťování u

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326693 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ve výchozím nastavení provádí klient automatických aktualizací verze 2.2 cyklu zjišťování u každé hodiny 17 až 22. Tento článek popisuje, jak vynutit spuštění cyklu zjišťování u automatických aktualizací 2.2 klientovi.

Další informace

Vynutit spuštění cyklu zjišťování u automatických aktualizací klienta:
 1. Spusťte program Gpedit.msc konfigurace umístění serveru služby Software Update Services pomocí místní Zásady skupiny. Konfigurujte pouze zásady "Umístění sítě intranet Microsoft update service". Konfigurovat zásady "Konfigurace automatických aktualizací". Umožňuje zapnout nebo vypnout službu pomocí Ovládacích panelů.

  POZNÁMKA:: Pokud použité nastavení zásad na úrovni domény nastavení nelze přepsat místní Zásady skupiny
 2. Nástroj funkce Automatické aktualizace v Ovládacích panelech spusťte klienta se systémem Microsoft Windows 2000. Klient se systémem Microsoft Windows XP klepněte pravým tlačítkem myši Tento počítač, klepněte na tlačítko Vlastnostia klepněte Automatické aktualizace na kartě.
 3. Nastavte volby je požadovaným způsobem. Zrušte zaškrtnutí políčka Povolit automatické aktualizace Zaškrtněte políčko a klepněte na tlačítko Použít.
 4. Počkejte několik sekund, zaškrtněte Povolit automatické aktualizace Zaškrtněte políčko a klepněte na tlačítko OK. Tento příznak vynutí zjišťovacím cyklu.
Po provedení těchto kroků cyklu zjišťování probíhat přibližně 5 až 10 minut. Ověřte, že dojde k cyklu zjišťování:
 1. Spusťte program Regedit.exe. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
  Aktualizace HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto
 2. Ověřte, zda AUState hodnota je 2.
 3. Zobrazení DetectionStartTime hodnota. Měl by mít přibližně čas posledního použití automatických aktualizací se časové razítko.
 4. Pokud sledujete DetectionStartTime hodnota je odstraněna po dokončení cyklu zjišťování. To může trvat 5 až 10 minut, ale obvykle dochází během 5 minut.
 5. Zobrazení protokolu položek, které označují kontakt se serverem služby Software Update Services.
Důležité Postupy v tomto článku fungovat pouze v případě, že klient automatických aktualizací byla nakonfigurována ručně. Postupy nefungují, pokud byl nakonfigurován klient automatických aktualizací pomocí nastavení Zásady skupiny. Pokud je klient nakonfigurován pomocí nastavení zásady, nelze změnit nastavení klienta aniž prvního klienta z organizační jednotky, která má zásady použity.

Vlastnosti

ID článku: 326693 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Software Update Services 1.0
Klíčová slova: 
kbenv kbinfo kbmt KB326693 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326693

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com