Otomatik Güncelleştirmeler 2.2 bir algılama döngüsü gerçekleştirmeye nasıl zorlanır (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326693 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Varsayılan olarak, Otomatik Güncelleştirmeler istemcisi sürüm 2.2 bir algılama döngüsü her 17 için 22 saatte gerçekleştirir. Bu makale, Otomatik Güncelleştirmeler 2.2 bir algılama döngüsü gerçekleştirmeye istemciye zorla açıklamaktadır.

Daha fazla bilgi

Otomatik Güncelleştirmeler istemcisinin bir algılama döngüsü gerçekleştirmeye zorlamak için <a0></a0>:
 1. Yerel Grup ilkesi'ni kullanarak, Software Update Services sunucusunun konumunu yapılandırmak için gpedit.msc) çalıştırın. Yalnızca "ıntranet Microsoft güncelleştirme hizmeti konumunu belirt" ilkesi yapılandırın. "Otomatik güncelleştirmeleri Yapılandır" ilkesi yapılandırın. Bu, Denetim Masası'nı kullanarak, hizmetin veya devre dışı bırakmak için verir.

  Not: ilke ayarları, etki alanı düzeyinden uygulanır, yerel grup ilkesi ayarları üzerine yazılamıyor
 2. Microsoft Windows 2000 tabanlı istemci ise, Denetim Masası'ndaki Otomatik Güncelleştirmeler aracını başlatın. Microsoft Windows XP tabanlı istemci olması durumunda, Bilgisayarım ' ı sağ tıklatın, Özellikler ' i tıklatın ve sonra Otomatik Güncelleştirmeler</a0> sekmesini tıklatın.
 3. Seçenekleri, bunları istediğiniz gibi ayarlayın. Otomatik güncelleştirmeleri etkinleştir</a0> onay kutusunu temizlemek üzere tıklatın ve sonra Uygula ' yı tıklatın.
 4. Birkaç saniye bekleyin, Otomatik Güncelleştirmeler etkinleştir</a0> onay kutusunu tıklatıp seçin ve Tamam ' ı tıklatın. Bu, bir algılama döngüsü zorlar.
Bu adımları izledikten sonra bir algılama döngüsü yaklaşık 5 ile 10 dakika olarak gerçekleşmelidir. Bir algılama döngüsü oluştuğunu doğrulamak için <a0></a0>:
 1. Regedit.exe'yi başlatın. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulun ve tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto güncelleştirme
 2. AUState değerinin 2 olduğunu doğrulayın.
 3. DetectionStartTime değerini görüntüleyin. En son Otomatik Güncelleştirmeler kullanılan süre yaklaşık bir zaman damgası sahip olması gerekir.
 4. DetectionStartTime değeri izlemek, algılama döngüsü gerçekleştikten sonra değer silinir. Bu, 5, 10 dakika arasında sürebilir, ancak genellikle 5 dakika içinde oluşur.
 5. Software Update Services sunucusuyla ilgili kişiyi belirtmek girdilerinin günlüğünü görüntüleyin.
Önemli Yalnızca Otomatik Güncelleştirmeler istemcisi el ile yapılandırıldığında, bu makaledeki yordamlar çalışır. Yordamlar işe yaramazsa, varsa, Otomatik Güncelleştirmeler istemcisi, bir grup ilkesi ayarı kullanılarak yapılandırıldı. Istemci bir ilke ayarıyla yapılandırılmışsa, ilk olarak uygulanan bir ilke olan kuruluş biriminden istemci kaldırmadan istemci ayarlarını değiştiremezsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 326693 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Software Update Services, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
  • the operating system: Microsoft Windows XP
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbinfo KB326693 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:326693

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com