Aktivácia a registrácia informácie produktu spoločnosti Microsoft

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 326851 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok sa zaoberá rozdiel medzi aktiváciou a registrácie produktu spoločnosti Microsoft.

DALSIE INFORMACIE

Aktivácia

Musíte aktivovať produkt iného subjektu ako Microsoft potvrdiť, že každý kópia produktu nie je nainštalovaný na viac ako na obmedzený počet počítače, uvedená v koncového používateľa softvéru Licenčnej zmluvy (EULA). Proces aktivácie možno vykonať pomocou telefónu, modemu alebo internetu. Žiadna z informácií zhromaždených počas aktivácie sa použijú na vašu osobnú identifikáciu.

Ak chcete aktivovať vaše výrobok telefonicky, použite jednu z nasledovných počtov: Ďalšie informácie o aktivácii produktov spoločnosti Microsoft, kliknite na nasledovné číslo článku, čím zobrazíte články v balíku Microsoft Databázy Knowledge Base:
302806Popis produktu spoločnosti Microsoft Aktivácia
Preskúmať ďalšie databázy Microsoft Knowledge Base články o tejto téme, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft a vyhľadávanie v databáze Knowledge Base „aktivácia produktu":
Technickej podpore spoločnosti Microsoft
Ďalšie informácie o aktivácii produktov spoločnosti Microsoft, navštívte aniektorú z nasledujúcich webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
Ako zistiť
Chráňte sa pred pirátstvo - aktivácia produktu spoločnosti Microsoft
Technické podrobnosti o aktiváciu produktu spoločnosti Microsoft pre systém Windows XP
Aktivovanie balíka Office 2007
Nájsť koncovému používateľovi Licenčné podmienky pre softvér od spoločnosti Microsoft licencovaný spoločnosťou Microsoft alebo výrobcu počítača

Registrácia

Nemusíte registrovať produktu spoločnosti Microsoft. Avšak, keď zaregistrujte svoj produkt, technickú podporu, informácie o aktualizácii produktu, môžete získať a dodatočných dávky. Keď vám zaregistrovať svoj výrobok, musí predložiť niektoré osobné informácie.

Sa zaregistrujte svoj produkt a pre pomoc s výrobkom Registrácia problémy, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Aktivovať alebo zaregistrovať programy v balíku Microsoft Office System
Poznámka Registrácia produktu spoločnosti Microsoft neposkytuje nám váš dôkaz nákupu pre daný produkt. V prípade, že potrebujete získať náhradné médium alebo výrobok kľúče by mali udržiavať všetky doklady alebo záznamy o vašich nákupoch produktov spoločnosti Microsoft.Ďalšie informácie o získaní náhradné médium alebo výrobok kľúče, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
326246Ako nahradiť softvér od spoločnosti Microsoft alebo hardvéru, aby service pack a inovácie produktu alebo nahradiť výrobku príručky
Microsoft rešpektuje vaše súkromie. Na kontrolu ochrany osobných údajov spoločnosti Microsoft Politiky, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Microsoft ochrany osobných údajov Online
Ak chcete odstrániť od spoločnosti Microsoft a tretích strán zoznamu adries, pošlite list s vašu žiadosť na túto adresu:
Priamy Marketing Association, Inc.
11 West 42nd Street
PO Box 3861
New York, NY 10163-3861

Vlastnosti

ID článku: 326851 - Posledná kontrola: 31. mája 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Customer Service and Support Information
Kľúčové slová: 
kmcustomerservice kbmsccsearch kbpubtypekc kbcip kbmt KB326851 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 326851

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com