XADM: ACL dönüştürme sırasında "Hortlak" kullanıcı hesaplarını atlanıyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 327167 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bu makalede, atlamak ve Exchange Server sürüm 5.5, Exchange 2000 Server'a yükseltme yaparken, kullanıcı hesaplarını kaldırmak için kullanabileceğiniz bir düzeltme açıklanır. Özel, bu atla ve temsil edilen kullanıcı hesaplarını Active Directory dizin hizmetinde erişim denetim listesinden posta kutularının ve ortak klasörlerinizin (ACL) kaldırma açıklar.

(Exchange Server 5.5 ve Exchange 2000 Server'ı içerir), karma bir ortamda veya önceden karma bir ortamda, posta kutularının ve ortak klasörlerinizin ACL Active Directory'de temsil kullanıcı hesaplarını içerebilir. Bu tür "hortlak" Kullanıcıların kullanıcılarıdır.

NTDS eşleştirmek için ACL Exchange Server 5. 5'ten yükselttiyseniz henüz kaldırılmamış kullanıcılar soruna neden olan içinde kullanılan bir Exchange 2000 Server biçimlendirmek. ACL'YE değerlendirilecek ACL'YE sahip her yükseltmek, Exchange 2000 Server'da çalışır. Exchange 2000 Server'a yükseltme sırasında henüz kaldırılmamış kullanıcı karşılaşıyorsa, yükseltme çalışmaz. Exchange 2000 Server, Exchange 2000 ACL'YE kullandığını başlatıldığında ACL yükseltmek yeniden dener. Henüz kaldırılmamış kullanıcılar sorunlar, bir dizi için yaygın olarak karşılaşılan nasıl ortamda oldukları bağlı bağlı olarak yol açabilir.

Çözüm

Toplu düzeltme eki bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Mart 2003 elde edilir Exchange 2000 Server Service Pack 3 (SP3) sonrası toplaması. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
813840XGEN: Mart 2003 Exchange 2000 Server Service Pack 3 sonrası toplaması

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3 MDB düzeltme ekini alın. Bunu yapma hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
329882XGEN: Exchange 2000 Server Service Pack 3 sonrası MDB kullanılabilir düzeltmeleri

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 327167 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbexchange2000presp4fix kbbug kbenv kbexchange2000presp3fea kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fea kbexchange2000sp3fix kbfix KB327167 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:327167

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com