Microsoft podporu politiky pre prispôsobenie aplikácie Outlook Web Access pre výmenu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 327178 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje Microsoft zákaznícky servis a podpora (CSS) politika pre prispôsobenie skripty, grafiku a ďalšie súbory v nasledovných výrobkov:
 • Program Microsoft Outlook Web App (OWA) pre server Microsoft Exchange Server 2010
 • Program Microsoft Outlook Web Access (OWA) pre servera Microsoft Exchange Server 2007, servera Microsoft Exchange Server 2003, Microsoft Exchange 2000 Server a server Microsoft Exchange Server 5.5

DALSIE INFORMACIE

Po prvé, tento článok vysvetľuje, ktoré druhy OWA prispôsobenia nie sú podporované. Potom poskytuje informácie o tom, ktoré sú podporované prispôsobenia a kde nájdete v dokumentácii pre tieto scenáre.

Nepodporované prispôsobenia

Budete chcieť zmeniť OWA funkcie alebo užívateľské rozhranie, aby lepšie vyhovovali potrebám alebo vašou organizáciou. Mnohé OWA zdrojové súbory môžete upravovať alebo zmenila na serveri. Preto je možné upraviť predvolené funkcie OWA. Avšak, Microsoft CSS podporuje iba prispôsobenie OWA spôsobmi, ktoré sú zdokumentované ako súčasť spoločnosti Microsoft Exchange alebo OWA dokumentáciu na webových stránkach spoločnosti webová lokalita Microsoft Developer Network (MSDN) alebo TechNet. Ostatné prispôsobenia nie sú podporované alebo odporúčaný spoločnosťou Microsoft. Všetky zdrojové súbory OWA zaobchádzať ako pravidelné zdrojového kódu súborov nebude dokumentácii spoločnosti Microsoft, ktorá popisuje, ako by mali byť prispôsobená súbory.

Microsoft CSS nemôže vám všetky nedokladované prispôsobenia. Ak chcete prispôsobiť OWA, uplatňovať nasledovné obmedzenia a úvah:
 • Microsoft CSS neposkytuje pomoc pri prispôsobenie OWA komponentov.
 • Ak budete kontaktovať Microsoft CSS o probléme OWA servera na ktorý OWA je prispôsobené, môžu mať vlastné súbory nahradiť pôvodné verzie súborov a overovať, aby ste reprodukovali problém pomocou pôvodné verzie súborov. Ak problém pretrváva iba s prispôsobenej verzie súborov a nemožno reprodukovať problém s pôvodnými verziami súbory, Microsoft CSS nemôže pomôcť pri riešení problému.
 • Ak nainštalujete výmeny service pack, rollup alebo rýchla oprava, ktorá aktualizuje OWA súborov, všetky prispôsobené súbory budú prepísané. Ak nechcete stratiť prispôsobenia, ktoré ste vytvorili, vytvoriť zálohu prispôsobené súbory a potom obnoviť súbory po inštalácii balíka service pack, rollup alebo rýchla oprava. Pozn?ímky akékoľvek výmeny by mala preskúmať pred inštaláciou aktualizácie service pack, rýchlych a rýchla kumulatívne nájsť pokyny o tom, ako zvládnuť prepíše prispôsobenia.

Nasledujúce OWA črtou oblasti sú spoločné žiadosti o prispôsobenie, ale nie sú podporované Microsoft CSS:
 • Vlastné používateľské overenie logika a štandardné užívateľské rozhranie.
 • Tlačidlo vlastné odhlásenie.
 • Úprava používateľského rozhrania na ľubovoľnej stránke, iné ako prihlasovacie stránky.
 • Pomocou filtrov ISAPI upraviť OWA. ISAPI filtra môžete použiť na sledovanie OWA.
 • Pomocou úplnej OWA používateľské rozhranie v vlastné iFrame HTML tagu. Namiesto toho môžete zvážiť, či už pomocou webovej časti OWA v iFrame tagom môžu zodpovedať vašim potrebám. Pre viac informácií navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:
Výmena 2010: Pomocou programu Outlook Web App webových častí

Program Exchange 2007: Ako používať webové časti Outlook Web Access


Pomoc typu peer-to-Peer

Verejné fóra Microsoft poskytnúť typu peer-to-peer podporu výmeny vývojárskej komunity. Ak chcete zobraziť fórum pre výmenu rozvoja, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Výmena rozvoj fórum

Podporované prispôsobenia

Podpora na prispôsobenie OWA sa líši v závislosti od verzie servera Microsoft Exchange, ktorý sa používa. Všetky verzie OWA však umožňujú vytvoriť vlastné webové formuláre pre vlastnú položku typy. Webové formuláre musia byť zaregistrované na vlastné správy tried. Prispôsobenie typov vstavaných položiek nie je podporovaný.

Nasleduje súhrn zdokumentovaná a podporovaní funkcií pre prispôsobenie OWA.
Výmena Server 2010
Exchange Server 2010 umožňuje prispôsobiť tieto aspekty OWA:
 • Pridať vlastné formuláre
 • Začlenenie ďalších aplikácií pomocou navigačnej tably odkazy
 • Pridanie položiek do novej kvapka-down menu
 • Pridanie položiek do ponuky kliknite pravým tlačidlom myši (kontext)
 • Integrovať s iné serverové produkty Instant Messaging
Ak chcete zobraziť dokumentáciu o tom, ako prispôsobiť OWA výmenou 2010, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:

TechNet: Úvod do programu Outlook Web App kustomizaceMSDN: Exchange Server 2010 SP1 Outlook Web App kustomizace SDK


Výmena Server 2007
Exchange 2007 umožňuje vytvárať vlastné formuláre pre OWA a prispôsobiť niektoré prvky používateľského rozhrania. Ak chcete zobraziť dokumentáciu o tom, ako prispôsobiť OWA výmenou 2007, navštívte nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:

TechNet: Prispôsobenie vzhľadu služba Outlook Web Access

MSDN: Outlook Web Access odkaz

Výmena Server 2003 a Exchange 2000 Server
Exchange 2000 Server a Exchange Server 2003 verzie OWA sú zložené z dvoch hlavných zložiek: šablóny a ovládacích prvkov. Šablóny sú doručené z binárnych Internet Server (API ISAPI) rozšírenie, ktoré komunikuje s výmenný obchod. Ovládacie prvky sa odkazuje šablóny a sú umiestnené v priečinku Program Files\Exchsrvr\Exchweb. Ovládacie prvky tvoria skript alebo HTML súbory, napríklad JScript súbory (.js), súbory HTML zložky (.htc), kaskádové štýl list súbory (.css), súbory transformácia XSL (.xsl) a grafické súbory.

Ak chcete zobraziť dokumentáciu o tom, ako vytvoriť webové formuláre s OWA 2003, navštívte týchto webových lokalít spoločnosti Microsoft:

TechNet: Tvorby a nasadenia programu Outlook Web Access témy

TechNet: Prispôsobenie programu Outlook Web prístup prihlasovacie stránky

MSDN: Výmena webových formulárov

Exchange 2000 Server SDK obsahuje dokumentáciu o tom, ako vytvoriť webové formuláre s OWA 2000. Chcete prevziať túto SDK, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Exchange 2000 Server dokumentácii k súprave SDK a vzorky marca 2007

Ďalšie informácie o Exchange 2000 nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
321832 Ako zmeniť prihlasovacie stránky služby Outlook Web Access

Vlastnosti

ID článku: 327178 - Posledná kontrola: 9. apríla 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
 • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB327178 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:327178

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com