Windows Messenger'a erişimi kaldırdıktan sonra Outlook Express ile birlikte Windows Messenger da başlatılıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 327390 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows XP Service Pack 1 (SP1) aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak Microsoft Windows Messenger'a erişimi kaldırdıktan sonra Microsoft Outlook Express'i başlattığınızda Windows Messenger hala başlatılabilir:
  • Denetim Masası'ndaki Program Erişim ve Varsayılanlarını Ayarla aracı Bu programa erişimi etkinleştir onay kutusunu temizlemek için tıklatın.
  • Denetim Ekle veya Kaldır aracında Windows Bileşenlerini Ekle/Kaldır düğmesini kullanarak Windows Messenger'a erişimi kaldırmak Masası.

Neden

Bu makalenin "Belirtiler" bölümünde açıklanan yöntemlerden erişim Windows Messenger için Başlat menüsünden, masaüstünden ve diğer konumlardan Windows Messenger'ı kaldırmadan kaldırın. Bu izin veren Windows kullanan diğer Windows tabanlı programların düzgün çalışabilmesi için Messenger. Windows Messenger'a erişimi kaldırdıktan sonra Outlook Express yine de Windows Messenger kişiler listesi açabilirsiniz.

Çözüm

Windows Messenger, Outlook Express'i başlattığınızda imzalaması engellemek için <a0></a0>:
  1. Outlook Express'te, Araçlar menüsünden Seçenekler ' i tıklatın.
  2. Genel sekmesinde, tıklatıp temizleyin otomatik olarak oturum Windows Messenger onay kutusu.
  3. Tamam ' ı tıklatın.
Outlook Express'i başlattığınızda çalışan Windows Messenger'ı engelleme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
302089Windows XP tabanlı bir bilgisayarda Windows Messenger'ın çalışması nasıl engellenir

Daha fazla bilgi

Windows XP SP1, Microsoft ınternet Explorer, Outlook Express, Microsoft Windows Media Player ve Windows Messenger'a erişimi Başlat menüsü, Masaüstü ve diğer konumlardan kaldırmak için Denetim Masası'ndaki Program Ekle veya Kaldır aracı, yeni özellikler içerir. Windows XP SP1'i edinme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 327390 - Last Review: 20 Kasım 2002 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
  • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB327390 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:327390

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com