Visio Enterprise Network Tools ürün piyasadan kalkıyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 327399 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

1 Temmuz 2002, Microsoft Visio Enterprise ağ araçları (KANALı), bir Visio Professional 2002 çözümleri oluşturma Gelişmiş Ağ sağlanan eklenti Müşteri talebi nedeniyle piyasadan kalkıyor bildirilen.

Daha fazla bilgi

Microsoft, Müşteri gereksinimleri karşılandığında ve bu durumda, kaynakları diğer yollarla müşterilerin belgelerini ve yönetim gereksinimlerini ağ hizmet daha iyi yatırılan, Microsoft belirlenen emin olmak için ürün teklifleri düzenli olarak değerlendirir. Visio gelecekteki sürümlerinde bazı işlevleri Visio Enterprise Network Tools eklenecektir ve bazı işlevlerin henüz açıkladı değil, yeni bir ağ yönetimi ürün eklenecektir.

Visio Enterprise Network Tools 1 Temmuz 2002 tarihinden önce elde edilen müşteriler ek ağ Diyagram şekilleri ve şablonları'nı yüklemek için Visio Network Center Web sitesine erişmeye devam edebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 327399 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio Enterprise Network Tools 2002
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbinfo KB327399 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:327399

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com