Antivirové programy mohou přispívat do souboru backlogs v SMS 2.0 a SMS 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327453 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Některé antivirové programy mohou přispívat do souboru backlogs v následujících adresářů:
 • SMS\Inboxes adresáře na serveru Microsoft Systems Management Server (SMS) serverů.
 • Adresář SMS_CCM\ServiceData na body Management Microsoft SMS.
Tyto souboru backlogs vést k vzhled SMS není spuštěn správně, přestože Component stav a stav systému webu sestavy žádné chyby nebo varování.

Dále může dojít k některému z následujících příznaků:
 • Stav inzerce nebo balíček neaktualizuje.
 • Hardware nebo software zásob není přesná.
 • Celkové odpověď serveru je pomalejší, než bylo očekáváno.
Toto chování je pravděpodobnější dojít, jestliže antivirový program nakonfigurován pro Real-Time sledování.

Další informace

Toto chování způsobí, že žádné konkrétní antivirový program nebo program verze. Jestliže soubory mezi součásti SMS, může se zobrazí přesunout pomaleji než obvykle jako každý soubor zkontrolovány antivirovým programem. Pokud dojde ke kolizi z důvodu uzamčení souboru, může dojít k ukončení zpracování. Pokud dojde ke kolizi soubory spusťte hromadí na webu serveru SMS a vytvořit soubor Nevyřízené položky.

Většina času, SMS a antivirový program může pracovat na stejném počítači Pokud SMS pracuje v rámci typické hranice a pokud SMS je spuštěna na dostatečná hardwaru.
 • Další informace o typické operační hranice naleznete Planner kapacita SMS 2003.Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Download
  Download the SMS_2003_Capacity_Planner.exe package now.

  Datum vydání: 19. července 2004

  Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
  Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.
 • Další informace o hardwaru pro změnu velikosti a plánování kapacity naleznete v kapitole 9 v SMS 2003 Concepts, Planning a Deployment Guide.Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Download
  Download the SMS2003_CPDGuide.exe package now.

  Datum vydání: 22. října 2003

  Další informace o stažení souborů podpory společnosti Microsoft v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
  Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.
Pokud nakonfigurujete SMS, že pracuje SMS mimo hranice typické, mnoho souborů může zobrazit na webu serveru SMS v neočekávané časech. Například pokud implementovat 50 pravidel měření softwaru současně 8,000 klientům SMS může generovat 400,000 stavové zprávy. Jak rychlé může tyto zprávy stav zpracovat SMS a antivirový software je ovlivněno faktorech, jako je například rychlost PROCESORU a vstupně. Pokud antivirový software Real-Time sledování proces používá více než 70 procent PROCESORU pro delší období, dojde pravděpodobně Nevyřízené položky souboru.

Služba SMS_Executive přestat reagovat některých podprocesů. Následující podprocesů patří:
 • SMS_Discovery_Data_Manager
 • SMS_Status_Manager
 • SMS_Replication_Manager
 • SMS_Despooler
 • SMS_Data_Loader
 • SMS_Collection_Evaluator
Pokud dochází k chování popsané v tomto ariticle použijte jednu nebo více následujících metod snížení Nevyřízené položky souboru:
 • Vyloučit z procesu virů SMS\Inboxes\ SMS_Executive Thread Name adresáře nebo adresáře SMS_CCM\ServiceData
 • Ujistěte se, že antivirový software není konfigurovat pro sledování Real-Time.
 • Odebrat antivirový software a potom restartujte server tak, že jsou všechny zbývající trasování uvolněn a odebrána z paměti.
Poznámka: Pokud adresář SMS\Inboxes vyloučit z vyhledávání virů nebo odebrat antivirový software, může být server webu a všem klientům ohrožena potenciální rizika virus. Soubory základní součást klienta jsou umístěny v adresáři SMS\Inboxes. Proto tyto možnosti slouží pouze jako krátkodobé krok řešení potíží a nikoli jako řešení tohoto chování.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
281210Klienti nebo servery s nainstalované součásti SMS 2.0 může dosáhnout 100 procent využití

Vlastnosti

ID článku: 327453 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Systems Management Server 2.0
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB327453 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327453

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com