Systém Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4 vyhledá existující složky cestovních profilů uživatele při vytvoření cestovního profilu uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327462 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tato verze systému Microsoft Windows Server 2003 článek naleznete v tématu 327259.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

V prodejní verzi systému Windows XP (před aktualizací Service Pack 1) a verze systému Windows 2000 předcházející aktualizaci Service Pack 4 (SP4), Windows nekontroluje oprávnění cíle cestovní profil složky, pokud je již při vytváření cestovního profilu uživatele. Toto chování může být. vykonat předem vytvoření cestovního profilu složku jiného uživatele a nastavit oprávnění, která by mohla umožnit tvůrce složky k návštěvě složky později. Tvůrce pak možné upravit uživatele společnosti cestovní uživatelský profil nebo odepření přístupu pro oprávněné uživatele.

Systém Windows Server 2003, Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4 hledat správná oprávnění a proveďte povolit cestovní nejste oprávnění, které vyžaduje systém Windows. To článek pojednává o toto nové chování v produktů uvedených na začátku Tento článek.

Další informace nejnovější aktualizaci service Pack pro systém Microsoft Windows XP získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP
Další informace o nejnovější aktualizaci service pack pro Microsoft Windows 2000, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows 2000

Další informace

Systém Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4, proveďte následující kontroly pro ověření správné zabezpečení složky cestovních profilů uživatele:
 • Pokud je složka cestovního profilu existuje, systém Windows XP SP1 a Systém Windows 2000 SP4 políčko určuje, zda uživatel nebo místní Skupiny Administrators je vlastníkem složky. Pokud člen místní skupiny Administrators, ale není místní skupiny Administrators, je vlastník, kontrola se nezdaří.
 • Je-li uživatel nebo správce vlastnictví složky skupiny a pokud "Nekontrolovat vlastnictví uživatele u složek cestovní profil" nejsou nastaveny zásady, Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4, zvažte složku být legitimní a kopírovat soubory do složky, během odhlášení a z složka během procesu přihlašování.
 • Pokud existuje složka cestovního profilu a pokud uživatel nebo Skupiny Administrators není vlastníkem složky, systém Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4 není zkopírujte všechny soubory z nebo do složky, zobrazit chybová zpráva a protokolu zapsat událost do systémového protokolu událostí. Profil uživatele z mezipaměti je vydán, nebo dočasný profil je vydán, pokud neexistuje žádný profil z mezipaměti.
 • Pokud je složka profilu neexistuje, systém Windows XP SP1 a Systém Windows 2000 SP4 se jeho aktuální způsobem vytvořit složku.
 • Pokud "Nekontrolovat vlastnictví uživatele cestovní profil Složky"zásada nastavena, vlastnictví složky není zaškrtnuto a systému Windows XP s aktualizací SP1 a Windows 2000 SP4 se předpokládá, že složka je legitimní.
Následující aktualizace aktualizací starší než SP4 zahrnout aktualizované soubory, které mohou způsobit toto chování:
 • MS03-045 (824141): vyrovnávací paměť přetečení v seznamu a ovládací prvek pole se seznamem umožňuje spuštění kódu
 • (824390) Se nemůže připojit k doméně prostředků systému Windows NT 4.0 z klienta se systémem Windows 2000
 • (827953) Havárie počítače dojde k chybě Stop 0x50 při Při pokusu o tisk dokumentu
 • MS04-011 (835732): aktualizace zabezpečení pro aplikaci Microsoft Systém Windows

Chybové zprávy

Pokud systém Windows XP SP1 nebo Windows 2000 SP4 nemůže uložit uživatele profil z důvodu nesprávné zabezpečení uživatel obdržet buď následující chybové zprávy. Tyto chybové zprávy jsou také zaznamenány události protokol:
ID události: 1526
Závažnost: Chyba

Systém Windows nezavedl cestovní profil a pokouší se vás přihlásit s místní profil. Změny v profilu, nebude zkopírován na server Při odhlášení. Systém Windows nezavedl profilu, protože kopie serveru složka profilu již existuje, která nemá správné zabezpečení. Buď aktuální uživatel nebo správce skupiny, musíte být vlastníkem složky. Obraťte se na správce sítě.
Události 1000:
Zdroj: Userenv
Systém Windows nezavedl cestovní profil a je pokouší se vás přihlásit s místním profilem. Změny profilu nebudou nejsou zkopírovány na server při odhlášení. Systém Windows nenačetl váš profil protože již existuje serverová kopie složky profilů, která nemá správné zabezpečení. Aktuální uživatel nebo správce skupiny musí být vlastníkem složky. Obraťte se na správce sítě.
Pokud uživatel nemůže být přihlášeni pomocí profilu z mezipaměti a je vydáno dočasné Zobrazí se zpráva standardní dočasný profil profilu po chybě zpráva.

Jak vypnout novou kontrolu existující složky cestovních profilů uživatele

Nové zásady počítače s názvem Vyhledat uživatele" vlastnictví složky cestovního profilu"existuje v rámci správy Správu\systém\profily v Zásady skupiny editoru. V systému Windows 2000 SP4 nové zásady počítače existuje v části Konfigurace počítače Template\System\Logon v Zásady skupiny editoru. Správci mohou pomocí tohoto zásady vypnutí ověřování vlastnictví pro existující cestovního profilu uživatele složky a vrátit se k chování systému Windows XP. Tyto nové zásady brání systému Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4 z Kontrola správné oprávnění složky cestovního profilu pro uživatele. V Systém Windows XP bez aktualizace SP1 a verzích systému Windows 2000 SP4, žádné kontroly jsou Pokud již existuje složka profilu provedena správná oprávnění.

Systém Windows XP SP1 a Windows 2000 SP4 nelze kopírovat soubory do nebo z cestovní profil složky splnění všech těchto podmínek:
 • Vypnete nebo nenakonfigurujete toto nastavení.
 • Existuje složku cestovního profilu uživatele.
 • Uživatel ani skupina Administrators je vlastníkem složky.
Pokud zapnete toto nastavení, je chování stejné jako Systém Windows XP bez aktualizace SP1 a verzích systému Windows 2000 SP4.

Vlastnosti

ID článku: 327462 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 11.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbenv kbwin2ksp4fix kbinfo kbmt KB327462 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327462

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com