Політика підтримки Microsoft SQL Server для Microsoft Clustering

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 327518 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано політику підтримки корпорації Майкрософт для SQL Резервний сервер кластеризації. Підтримує представник служби підтримки клієнтів клієнтів Microsoft (CSS) Резервний сервер SQL кластеризації, який базується на резервний, кластеризація функції служби Microsoft кластера в наступних продуктах:
 • Windows 2000, Advanced Server
 • Windows 2000 Datacenter видання
 • Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Windows Server 2003 Datacenter видання
 • Windows Server 2008 Enterprise Edition
Примітка Windows Server 2008 резервний кластери підтримують лише пакет оновлень 2 для SQL Server 2005 або пізнішої версії.

Важливо Оновлення SQL Server 2000 Enterprise Edition до SQL Server 2005 Standard Edition це не підтримується шляху оновлення. Щоб отримати додаткові відомості відвідайте веб-сайт корпорації Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.Microsoft.com/EN-US/Library/ms143393.aspx
Якщо ви хочете запасний рішення під Вільний час оновлення SQL Server 2000 або відновлення після відмови кластера екземпляр, рекомендовано виконувати нової інсталяції SQL Server 2005 або відновлення після відмови кластера екземпляр через відновлення крайні заходи. Потім перенести дані до нової установки. Поточну інсталяцію буде залишаються недоторканими, якщо непередбачених обставин запобігти інсталяції SQL Server 2005 завершити у встановлені терміни.

Кластери сервера Microsoft підтримуються лише на кластері рішень, перелічених у каталозі Windows Server під кластера Рішення. Переглянути каталог Windows Server, відвідайте такі Microsoft Веб-сайт:
http://www.windowsservercatalog.com/
Термін "сервер кластери" означає, комп'ютери, які працюють на Microsoft служба Cluster service. Сім'я Windows Server 2003 надає наступні види кластеризація послуг:
 • Кластер серверів (резервний кластера)
 • балансування мережного навантаження
 • Обчислити кластер серверів
Лише на Сервер кластеру рішення можуть бути використані спільно з SQL Server для високої наявність якщо вузол втрачено або проблеми з існує екземпляр SQL Сервер. балансування мережного навантаження можуть бути використані в деяких випадках, разом з автономний для читання SQL Server установок. SQL Сервер резервний згруповані екземпляри кожного вимагають унікальних групи. Це вимогою є справжнім диску кластера ресурсів, які використовують букви дисків, які є Унікальний кластера і кожний екземпляр сервера SQL резервний згруповані. Кожен Резервний згруповані екземпляр з SQL Server має також мати принаймні один унікальний IP-адресу. Залежно від версії, яка є інстальовано, кілька унікальних IP-адрес може бути можливим. Крім того, кожен Резервний згруповані екземпляр повинні мати Віртуальний сервер і екземпляр імена які є унікальними для домену, до якого належить кластера.

Підтримується Резервний сервер SQL кластеризація установок також повинні слідувати корпорації Майкрософт підтримку політики сервер кластери, Windows Server каталог/обладнання Список сумісності.

Щоб отримати додаткові відомості, клацніть на Номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
309395На Microsoft політика підтримки для сервера кластери, списку сумісного устаткування та ще каталогу Windows Server
Починаючи з Windows Server 2003, Microsoft SQL Більше не буде підтримуватися Server 6.5 і Microsoft SQL Server 7.0 кластеризації, як зазначалося у статті бази знань Microsoft Knowledge Base:
810391 SQL Server 6.5, SQL Server 7.0, та ще MSDE 1.0 підтримки Windows Server 2003
Якщо ви кластер SQL Server з будь-якого кластеризації продукт, крім кластеризація сервера Microsoft, основна підтримка елемент-контакт є третіх сторін кластерів рішення для будь-яких питань підтримки, які пов'язані з SQL Server. SQL Server було розроблено і апробовано за допомогою Microsoft сервер кластеризації. Сторонні кластеризації рішення, які підтримують установок SQL Server має бути ваш основна контактна особа для будь-якої установки питань, проблеми з продуктивністю або кластера поведінки питання. CSS забезпечує підтримку комерційно розумні третіх сторін кластерів установок в тому ж порядку, що ми робимо для автономні версії сервера SQL Server.

Кількість підтримуваних вузлів

Нижче наведено список кількість вузлів, які підтримуються Кожна версія Microsoft SQL Server:
 • Microsoft SQL Server 7.0
  Microsoft SQL Server 7.0 підтримує до двох вузлів у в Резервний кластера.
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition (32-біт)
  Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition (32-біт) підтримує до чотирьох вузлів у кластері відмови.
 • Microsoft SQL Server Enterprise Edition (64-розрядна версія)
  Microsoft SQL Server Enterprise Edition (64-розрядна) підтримує вгору до восьми вузлів у кластері резервний.
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition (32- чи 64-біт)
  Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition підтримує до двох вузлів у кластері резервний.
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition (32- чи 64-біт)
  Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition підтримує до вісім вузлів у кластері резервний.
Примітка Якщо оновлення Microsoft SQL Server 2000 (32 біт) до корпорації Майкрософт SQL Server Enterprise Edition (64-розрядна), SQL Server буде як і раніше підтримуються лише чотири вузли.


SQL Server 2008 і SQL Server 2008 R2 інформації
Для SQL Server 2008 і SQL Server 2008 R2 видань будь ласка, зверніться до наступних тем в SQL Server Books Online:
 • Відомості про кількість підтримуваних вузлів перегляньте наступні теми:
  http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/cc645993.aspx#High_availability
  Примітка Хоча це SQL Server 2008 R2 книг онлайн теми, однаковий вміст застосовується до SQL Server 2008.
 • Відомості про операційні системи, що підтримуються для SQL Server резервний кластеризації можна знайти в розділі "Перевірити ваші параметри операційної системи" в наступні теми:
  http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ms189910.aspx
Таким чином SQL Server 2008 і SQL Server 2008 R2 видань підтримує до 8 вузлів на Windows Server 2003 і 16 вузлами на Windows Server 2008 і пізніших версій.

Змонтовані диски

Змонтовані диски є не підтримуються на кластері що включає в себе установку Microsoft SQL Server. Для Щоб отримати додаткові відомості, клацніть такі номери статей у в Microsoft Knowledge Base:
819546Підтримка SQL Server змонтованих томів

2216461 програма інсталяції SQL Server 2008 не встановлюється на точці підключення кластерів під керуванням Windows Server 2008
Примітка SQL Server 2005 або відновлення після відмови екземплярів кластера не підтримуються Резервний кластера екземпляр вузлів, що використовуються як контролерів домену.


Підтримка віртуалізації

Для отримання додаткових відомостей про універсальність монтажних SQL Server або відновлення після відмови кластерів в середовищі апаратної віртуалізації, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
956893 Політика підтримки для продуктів Microsoft SQL Server, які працюють у середовищі апаратної віртуалізації

Додаткові відомості

SQL Server резервний кластеризації для кластери, які не перераховані на HCL кластера категорії

Якщо ваш сервер SQL резервний кластера рішення не зазначено у в Windows Server каталог апаратні список сумісності. як підтримується "кластер Рішення", вона вважається не підтримується і може призвести до неочікуваної поведінки. Однак, CSS пропонують поради з виправлення неполадок і забезпечити розумну підтримки, якщо прохання. Однак, CSS не гарантує резолюції буде знайдено за Номери - Windows Server каталог/HCL кластера рішень.

Для підтримки виконайте такі дії:
 1. Перед початком будь-які виправлення неполадок, зверніться до Обчислювальної техніки (OEM) обговорити чи ваш зокрема кластер реалізація є терпимий. ОЕМ може найкращим чином відповідь конфігурації і питання можливості підтримки апаратного забезпечення кластера.
 2. За угодою, яка гарантовано не рішення і що ні інцидент повернення будуть надані, CSS можуть усунути проблему. Microsoft не гарантує рішення з-HCL кластери. У разі будь-яких резолюцій, Цей інцидент не відшкодовується.

  Якщо він не погодився, що рішення не гарантується, CSS буде виправлення цієї неполадки та повернемо на інцидент.
 3. CSS буде використовувати стандартні виправлення неполадок процесів, щоб ізолювати сервер питання кластера. Деякі типові методи виправлення неполадок, які використовуються CSS включають в себе:
  • сценарій виконання з див. Microsoft база знань надається клієнтам через Microsoft TechNet, або ви можете відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
   http://support.Microsoft.com
  • Визначити, чи проблема може бути відтворена на підтримується кластерів (там, де це можливо).
  Примітка Якщо кластера не сертифікованих, не існує виправлення підтримки доступні. CSS не може визначити, чи проблему спричинено устаткування несумісність або небажане Підтримка програмного забезпечення поведінки.
 4. Якщо немає рішення цієї проблеми, CSS може рекомендувати Деякі конструктивні альтернатив, які включають в себе:
  • Що ви відтворити проблему на кластері, що є на кластері HCL.
  • Просимо вас використовувати кластера рішення, яке на той Кластер HCL.
  • Те, що ви працюєте з OEM отримати кластера в Кластер HCL.
  • Прошу вас працювати з OEM для в рішення.
Апаратні специфікації для сервера кластери є надзвичайно суворі. Кластер HCL містить список відомих прийнятних кластера конфігурації, які були перевірені. Ви можете витрачати багато часу, намагаючись виправлення неполадок кластера сприймається сервера, які виникають через на кластер обладнання, що використовується.

Деякі приклади устаткування несумісності, які можуть спричинити проблеми кластера включають в себе:
 • Інсталяції SQL Server резервний кластеризації. невдачі.
 • Рішення кластера не правильно ізолювати спільного дублювання диска і приймаючої автобус адаптерів (HBAs) від інших пристроїв на загальних автобус.
 • Контролер SCSI підтримує не працюють у в Multiple ініціатор середовища.
 • На HBA правильно обробляє бронювання або звільнення або оновити пристрій на спільній автобус.
 • Механізм кешування на контролері несумісний з кластерної конфігурації.
 • Мережних адаптерів для спілкування всередині кластер занадто високу латентність.
 • RAID контролер не повторити правильно відомості про конфігурацію між контролерами.
 • Шини PCI настроєно неправильно і має неправильний адаптери в неправильному автобус (первинної, середніх, третинний).
 • Контролери несумісні з "фізичний дублювання диска Тип ресурсу".
 • Контролер SCSI не розгортати належного припинення.
Цей список містить не всі проблеми, які можуть викликати проблеми з сервером кластера. Жоден з цих питань можуть бути виявлені за допомогою CSS. Всі ці питання будуть зазвичай виявив, якщо рішення повного кластера були перевірені на кластері HCL сумісності.

Якщо повного кластера Настроювання списку для попередньої версії операційної системи, але не зазначений новіші операційну систему, яку ви використовуєте, підтримку як описано в цьому розділ буде після.

SQL Server 2005 підтримки для змішаних 32-розрядних і 64-розрядні SQL Server кластера або відновлення після відмови екземпляри

Слід установити Windows Server 2003 з пакетом оновлень 1 або пізнішої версії. Докладніше перегляньте наступні статті база знань Microsoft. Для автоматична інсталяція IA-64, див в. на Microsoft Knowledge Base:
312090 Не можна використовувати 32-розрядну ресурсів на 64-розрядних серверних кластерів
Для 64-розрядної установок, див у. Microsoft Knowledge Base:
875423 Підтримка для 32-розрядних програм на 64-розрядних сервер кластери входить у Windows Server 2003 з пакетом оновлень 1 а у x системний інтегратор на базі x64-процесорів версіях Windows Server 2003
Попередження бібліотека DLL ресурсу для 32-розрядних програм не може працювати на 64-розрядний комп’ютер-зразок під керуванням 32-розрядної версії Windows Server 2003 без будь-яких послуг пакети оновлень. Таким чином, ви не можете запустити 32-розрядних програм на 64-розрядних сервера кластер. У цьому випадку ви повинні використовувати 64-розрядну версію бібліотека DLL ресурсу.

Обмеження сценарій виконання змішані SQL Server 2005, SQL Server 2000 і резервний екземплярів кластера

Під Вільний час сценарій виконання SQL Server 2000 установок і SQL Server 2005 установок на тому ж кластері установок SQL Server 2000 має бути інсталювати перед інсталяцією екземплярів SQL Server 2005, локально або як резервний екземплярів кластера. Всіх екземплярів кластера резервний буде використовувати SQL Server 2005 Ресурс кластера сервера. Це включає в себе екземплярами SQL Server 2000 р.

Крім того, після інсталяції SQL Server 2005, SQL Server Рідного клієнта є основним протокол, який використовується. Зміни на сервері бібліотека DLL ресурсу кластера і запобігає первинного протокол, який використовується інсталяції SQL Server 2000 або re-addition вузлів до SQL Server 2000 Резервний екземплярів кластера. Це відбувається тому, що ні в бібліотека DLL ресурсу, ні основний маркер протокол існували на той Вільний час був випущений SQL Server 2000 і буде не бути визнаним як на припустимий сервер бібліотека DLL ресурсу кластера або як основний маркер протокол для SQL Server резервний екземплярів кластера.
Для отримання додаткових відомостей натисніть кнопку Наступна стаття Номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
905618Може з'явитися протокол IMAP про помилку з'єднання під Вільний час спроби підключитися до екземпляра SQL Server 2000 або SQL Server 7.0, які було інстальовано після інсталяції SQL Server 2005
Автономні установки не змінюються під Вільний час початкові установки як віртуальний резервний екземплярів кластера. У віртуальних Резервний екземплярів кластера, це буде перешкоджати початкові установки від завершення роботи.

Примітка Після інсталяції SQL Server 2005, SQL Server служба менеджер відображає ім'я вузла, а не ім'я віртуального сервера SQL Server 2005. Вона робить це, оскільки диспетчер служби SQL Server не був закодований, щоб впоратися з SQL Server 2005, SQL Server 2005 і не містить диспетчер служби SQL Server.

Windows Server 2008 резервний кластери

З Windows Server 2008 резервний кластери підтримуються лише оновлень 2 (SP2) для SQL Server 2005 або пізнішої версії SQL Server 2005.

Перенесення SQL Server резервний кластера екземпляри новий домен

SQL Server 2000 можна переносити на новий домен, хоча згруповані при використанні користувачів домену для облікових записів служби на кластері резервний сервер Windows 2000 та Windows 2003. SQL Server 2005 і пізніших версій не можна перенести до нового домену. Ви повинні видалити та переінсталювати компоненти резервний кластера. Щоб отримати додаткові відомості про переміщення кластер Windows Server з одного домену до іншого клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
269196 Як перенести Windows Server кластера з одного домену до іншого
До видалення SQL Server повинні бути налаштовані на сценарій виконання змішаного режиму безпеки або нові рахунки домену додано до SQL Server логінів і даних каталог вхідних повідомлень, що містить системи баз даних слід перейменувати до видалення тому ця папка може бути змінив назад в колись переінсталювати, щоб зменшити Вільний час простою. Повинно бути зроблено не видалення файли підтримки сервера SQL, SQL Server Native Client, інтеграції служб або компонентів робочої станції.

Посилання

Докладніше перегляньте тему "Резервний кластеризація" в Microsoft SQL Server 2005 книги онлайн, або в Microsoft SQL Server 2000 книги Онлайн.

Властивості

Номер статті: 327518 - Востаннє переглянуто: 15 жовтня 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Developer Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 7.0 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Ключові слова: 
kbhowto kbsql2005cluster kbinfo kbmt KB327518 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 327518

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com