Nelze spustit určité programy na komponenty Hyper podprocesem nebo Dual procesoru počítače s rychlost PROCESORU z větší než 2 GHz

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327809 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Některé programy (například hry) nemusí pracovat správně v počítačích hyper podprocesem, procesor dvou počítačů nebo jediný proc počítačů, ve které je větší než 2 gigahertzů rychlost PROCESORU.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud používáte program používá funkce QueryPerformanceCounter a QueryPerformanceFrequency generovat timecode však používá pouze dolní 32 bity výsledek a předpokládá, že je to podepsaný číslo. V počítačích hyper podprocesem, procesor dvou počítačů nebo jediný proc počítačů, ve které je větší než 2 GHz rychlosti PROCESORU výstupu může být nesprávně interpretována určité programy a v důsledku toho program nemusí pracovat správně nebo může přestat reagovat.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, obraťte se na výrobce program nefunguje správně určit, zda je aktualizace k dispozici tento problém řeší.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v programech Zkontrolujte chybné předpoklady o QueryPerformanceCounter a výstupní QueryPerformanceFrequency.

Další informace

Výsledek vrácený QueryPerformanceFrequency v určitých počítačů budou hodiny rychlost PROCESORU. Tato hodnota frekvence v počítači s procesorem spuštěn rychleji než 2.1 GHz vyžaduje nejméně 32 bitů přesnost. Některé programy pracovat s výsledkem QueryPerformanceFrequency jako podepsané celočíselnou hodnotu, která má pouze 31 bitů přesnost a příznak znaménko. Tyto programy chovají nesprávně na tyto rychlejší procesorech. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, musí použít programy všechny 64 bitů vrátil QueryPerformanceFrequency a QueryPerformanceCounter.

Další informace o technologii hyper-threading na webu společnosti Intel:
http://www.intel.com/cd/ids/developer/asmo-na/eng/dc/threading/index.htm
Informace o tom, jak kontaktovat výrobce softwaru naleznete na následujícím webu:
http://support.microsoft.com/gp/vendors
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 327809 - Poslední aktualizace: 16. června 2008 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbprb KB327809 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327809

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com