Instalace může trvat dlouho, pokud jako název počítače zadáte Administrator nebo Owner (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327917 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pro proces instalace dokončit, pokud používáte "Administrator" (v systému Windows XP Professional) nebo "Owner" (v systému Windows XP Home Edition) jako název počítače může trvat dlouho (10 až 20 minut).

Příčina

Během procesu instalace je vytvořen profil výchozího uživatele na základě profil správce. Problém nastane, pokud Windows dotazy identifikátor zabezpečení (SID) účtu správce. Protože stejný ("Administrator" pro systém Windows XP Professional) nebo "Owner" pro systém Windows XP Home Edition jako uživatelské jméno je název počítače, SID počítače je vrácena, není SID účtu Aministrator. Chybí položka pro počítač SID odpovídající umístění registru (
HKLM\...\ProfileList
) a cestu k profilu je nastavena jako prázdný. To podstatě stane kořenového adresáře systémové jednotky. Celá systémová jednotka je tedy zkopírován do %SystemDrive%\Documents and Settings\Default User složky, která trvá dlouhou dobu.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name   Platform SP
  ---------------------------------------------------------------------------
  11-Sep-2002 04:39 5.1.2600.100   930,304 Syssetup.dll  x86    none
  11-Sep-2002 22:36 5.1.2600.1120  938,496 Syssetup.dll  x86    1
  11-Sep-2002 04:39 5.1.2600.100  1,781,248 Syssetup.dll  IA64   none
  09-Sep-2002 22:36 5.1.2600.100   930,304 Wsyssetup.dll IA64   none
  11-Sep-2002 22:36 5.1.2600.1120 1,803,264 Syssetup.dll  IA64   1
  10-Sep-2002 15:03 5.1.2600.1120  938,496 Wsyssetup.dll IA64   1

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 327917 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbqfe kbbug kbfix kbwinxppresp2fix KB327917 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327917

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com