Výchozí oprávnění pro sdílené složky je přístup jen pro čtení pro všechny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328065 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ve výchozím nastavení Windows XP Service Pack 1 (SP1), klepněte na kartu sdílení v dialogovém okně Vlastnosti složku a potom sdílet složku pro ostatní uživatelé získat přístup prostřednictvím sítě složky má oprávnění, které poskytují všem uživatelům čtení - pouze přístup. Ve verzích systému Windows XP, které jsou starší než SP1 Pokud sdílení složek pomocí karty sdílení dialogového okna Vlastnosti složky má výchozí oprávnění, která poskytuje everyone úplné řízení.

Poznámka: Toto chování není true sdílet pomocí Průvodce sdílením souborů a příkazu NET.exe složek. Tyto složky pokračovat mít výchozí everyone udělit oprávnění Úplné řízení.

Další informace

Tyto změny nastavení výchozí oprávnění jsou součástí rozšíření zabezpečení v SP1.

Vlastnosti

ID článku: 328065 - Poslední aktualizace: 28. dubna 2003 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
  • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbfix kbprb KB328065 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328065

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com