Paylaşılan klasörler için varsayılan izinleri salt okunur erişim herkes için mi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 328065 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Varsayılan olarak Windows XP Service Pack veren 1 (SP1) için klasörün Özellikler iletişim kutusunu <a1>Paylaşım</a1> sekmesini tıklatın ve sonra da <a1>Paylaşım</a1> diğer kullanıcıların ağ üzerinden, klasörü klasör izinlerine sahip, herkesin okuma - yalnızca erişebilirsiniz. Windows XP SP1'den önceki sürümlerinde Özellikler iletişim kutusundaki Paylaşım sekmesini kullanarak klasör paylaşma, klasörü varsayılan sahipse, everyone izinlerinin tam denetimini.

Not: Bu davranış, yeni dosya paylaşımı Sihirbazı'nı ve NET.exe komutunu kullanarak, paylaşım klasörleri için doğru değil. Bu klasörler devam etmek varsayılan izinlerinin everyone vermek tam denetimini.

Daha fazla bilgi

Varsayılan izinleri ayarlarındaki bu değişiklikleri, SP1'de güvenlik geliştirmeleri bir parçasıdır.

Özellikler

Makale numarası: 328065 - Last Review: 28 Nisan 2003 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
  • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbprb KB328065 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:328065

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com