Po změně hesla se nelze přihlásit z klienta systému Macintosh (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328417 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po změně přihlašovacího hesla z počítači Macintosh klienta, může být nelze přihlásit k počítači se systémem Windows 2000 Server, který se službami pro systém Macintosh z různých Macintosh klienta.

Však může úspěšně přihlásit z klienta se systémem Windows pomocí nového hesla. Navíc pokud změnit heslo z klienta se systémem Windows, můžete se přihlásit úspěšně z klienta Macintosh.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud změníte heslo z klienta Macintosh, který používá Apple User Authentication Module (UAM) a potom se pokuste přihlásit k počítači se systémem Windows 2000 Server z klienta Macintosh, který používá Microsoft UAM.

V tomto scénáři NT hash není aktualizován správně v databázi správce zabezpečení účtů (SAM) při změně hesla z klienta Macintosh, který používá Apple UAM.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Globální verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version    Size   File name
------------------------------------------------------
09-Sep-2002 21:17 5.0.2195.6604 154,160 Sfmsrv.sys
15-Jan-2003 16:59 5.0.2195.6655  77,584 Sfmsvc.exe

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nainstalujte a použijte Microsoft UAM v klientském počítači Macintosh. Další informace o provedení instalace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
101747Postup instalace ověřování Microsoft do počítače Macintosh (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 328417 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbnetwork kbwin2ksp4fix kbwin2000presp4fix kbbug kbfix kbwin2000fixnosp KB328417 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328417

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com