Při neúspěšném pokusu o přihlášení neobsahuje událost zabezpečení adresu IP ani název počítače (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328478 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o přihlášení pomocí klienta Terminálové služby Windows neproběhne úspěšně, je zaznamenána událost v protokolu zabezpečení. Tato událost záznamy selhání přihlášení, ale neobsahuje adresu IP nebo název počítače, který označuje, kde došlo k pokusu o přihlášení neúspěšný.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  -----------------------------------------------------------
  10-Dec-2002 21:50 5.0.2195.6158   333,072 Msgina.dll
  13-Nov-2002 21:36 5.3.10.0      4,096 Spmsg.dll
  13-Nov-2002 21:37 5.3.10.0      87,040 Spuninst.exe
  10-Dec-2002 21:50 5.0.2195.6158   37,648 Winsta.dll
  13-Nov-2002 21:37 5.3.10.0      18,432 Spcustom.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Po instalaci aktualizace událost zabezpečení je zaznamenána po neúspěšné Terminálové služby pokus o přihlášení stále neobsahuje název počítače nebo adresu IP. Další událost je však přidán do systémového protokolu Prohlížeče událostí. Určuje adresu IP, která označuje, kde novou událost neúspěšná Terminálové služby, pokus o přihlášení. Například:

ID události 35016

Terminálové služby Vzdálená Přihlašovací chyba:
Uživatelské jméno: jméno
Domény: název_domény
Kód chyby: 0xc000006d
Zdrojová síťová adresa: 198.168.0.1

Tuto novou funkci zapnout, vytvořte následující hodnotu registru a nastavte hodnotu 1 (jedna):
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Název hodnoty: LogTSFailures
Typ hodnoty: REG_DWORD
Hodnota dat: 1
Navíc systém Windows 2000 SP4 automaticky přidá
EventMessageFile
hodnotu následujícího klíče registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\System\TermService
Hodnota
EventMessageFile
může způsobit nefunkčnosti očekávaným protokolování událostí Citrix MetaFrame. Pokud nastane tento problém, obraťte se na Citrix získat možných řešení nebo řešení tohoto problému. Informace o kontaktu Citrix, navštivte následující web nakonfigurováno Citrix zákazníků společnosti:
http://www.citrix.com/site/customerCare/index.asp
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Hodnota
EventMessageFile
je umístěna v následujícím podklíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\System\TermService
Tato hodnota je třeba přidat následující data:
%SystemRoot%\System32\sp3res.dll
Chcete-li přidat hodnotu
EventMessageFile
tato data:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\System\TermService
 3. V nabídce registr klepněte na tlačítko Exportovat soubor registru.
 4. V poli název souboru zadejte exportovány termservice klíč a klepněte na tlačítko Uložit.

  Poznámka: Pokud chcete v budoucnosti obnovit podklíč registru, můžete to provést poklepáním na uložený soubor exportovaný termservice key.reg.
 5. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši funkci EventMessageFile a klepněte na příkaz změnit.
 6. Klepnutím umístěte kurzor na konec obsahu v poli Údaj a potom zadejte následující data (včetně středník [;]):
  %SystemRoot%\System32\sp3res.dll
 7. Klepněte na tlačítko OK a ukončete Editor registru.
Další informace o získání opravy hotfix pro Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
891076Událost zaznamenaná v protokolu zabezpečení neobsahuje adresu IP ani název počítače klienta Terminálové služby (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 328478 - Poslední aktualizace: 16. února 2007 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB328478 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328478

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com