INFORMACE: Změny ve zpracování zprávy WM_TIMER

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328665 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Funkce SetTimer vytvoří časovač s zadaného limitu a nelze přidružit časovače okno je vlastněna jiným procesem. Operační systém udržuje vnitřní seznam časovače, které jsou vytvořeny pomocí funkce SetTimer.

Pokud dva procesy spuštěné v interaktivní ploše různých oprávnění, zaúčtováním proces privilegovaném nižší zprávou WM_TIMER s ukazatelem zpětného volání procedury okno vytvořen vyšší privilegovaném procesu. Zpětné volání procedury se spustí s oprávněními vyšší privilegovaném služby.

Podle návrhu všechny služby v interaktivní ploše Vrstevníky jsou a jak je popsáno v článku znalostní báze Knowledge Base Q327618, měl mít stejná oprávnění. Nicméně Povolení jednoho procesu poskytovat funkci zpětného volání na jiný proces poskytuje jednoduchý způsob služby zneužití spustit zvláštní oprávnění. Dále je žádný důvod pro služby moci problém časovač funkce pro jiné procesy.

Po instalaci Windows XP Service Pack 1 jsou zprávy WM_TIMER zpracovány jinak. Změna zabraňuje ověřením obsah zprávy WM_TIMER při zpracování DispatchMessage zpracování zprávy WM_TIMER generovaných tímto způsobem (popsané výše v tomto článku). Ověřit časovače DispatchMessage ověří, že existuje postup zpětného volání v seznamu časovače a časovač byl již vytvořen volající proces.

Důležité: Tato změna změnit doporučení provedené v Q327618 znalostí. Přestože tato změna ztížit pro jednu službu použití oprávnění jiné služby, změna nevytváří jej nemožné. Před, všechny služby v interaktivní ploše jsou vrstevníky a nakonec provést požadavky na sebe.

Odkazy

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
327618INFORMACE: Zabezpečení, služby a interaktivní plochy
Další informace o zabývají architektonický Chyba v systému Windows naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc750553.aspx
Další informace o časovače v dokumentaci Platform SDK o funkci SetTimer.

Vlastnosti

ID článku: 328665 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Win32 Application Programming Interface na těchto platformách
    • the operating system: Microsoft Windows XP SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbfix kbinfo kbqfe kbwndw KB328665 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328665

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com