Mimoprocesové aplikace IIS přestávají reagovat (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328693 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při aplikace nakonfigurována ke spuštění procesu out (tj ve střední nebo Vysoká izolace), může aplikace přestat reagovat (zablokuje se) nebo příčina webových požadavků prohlížeče časový limit. Aktualizace prohlížeče se zobrazí k opravě problému, ale problém zobrazí častěji s těžší zatížení serveru.

Příčina

K tomu dochází v procesu Dllhost.exe, který je hostitelem aplikace, protože asynchronní volání procedur (APCs) nechtěně upozorňovat pracovní podproces, který je zodpovědný za čištění požadavky Web Application Manager (WAM). V tomto případě můžete objekty WAM_REQUEST a WAM_EXEC_INFO prozrazený.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Microsoft COM + Hotfix Rollup 23.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nastavte ochrany aplikace aplikace nízká. Když toto provedete, COM + nemá k zařazování dat mezi procesy DLLHOST.exe a Inetinfo.exe.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v Internetová informační služba 5.0. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program a produkt Windows 2000 Datacenter Server

Vlastnosti

ID článku: 328693 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbiiscom kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB328693 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328693

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com