IIS İşlem Dışı Uygulamalar Yanıt Vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 328693 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Uygulama işlem dışı çalışmak üzere yapılandırıldığında (diğer bir deyişle, söz Orta veya yüksek yalıtım), uygulama yanıt veren (askıda kalabilir) veya neden vermeyebilir zaman aşımına tarayıcı istekleri Web. Tarayıcı yenileme sorunu gidermesi görünüyor, ancak bu sorun, sunucuda daha ağır bir yük ile daha sık görüntülenir.

Neden

Zaman uyumsuz yordam çağrıları (APCs), farkında olmadan, Web Uygulama Yöneticisi (WAM) istekleri temizleme için bir çalışan iş parçacığı uyarabilir nedeniyle uygulama barındırma Dllhost.exe işleminde ortaya çıkar. Bu durumda, WAM_REQUEST ve WAM_EXEC_INFO nesneleri sızdırılmış.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft COM + düzeltme toplaması edinin: 23.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, uygulama koruması düşük uygulaması için ayarlayın. Bunu yaptığınızda, COM + ınetinfo.exe ve Dllhost.exe işlemleri arasında veri sıralamakta sahip değil.

Durum

Microsoft, Microsoft ınternet ınformation Services 5. 0'da bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 Datacenter Server'a yönelik bir düzeltme edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265173Datacenter Programı ve Windows 2000 Datacenter Server Ürünü

Özellikler

Makale numarası: 328693 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbiiscom kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB328693 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:328693

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com