Jak nastavit server přenesení pro Novell GroupWise a Exchange Server 2003 nebo Exchange 2000 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328737 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek je konsolidace dříve k dispozici následující články: 326299, 273963, 328214, 324233, 328743 a 329041
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Během procesu přenesení počítačů založených na systému Microsoft Windows 2000 Server nebo systémem Microsoft Windows Server 2003 se Průvodce přenesením Exchange jsou známé jako servery přenesení. Průvodce přenesením extrahuje data pošty z Novell GroupWise a přenese Exchange Server. K provedení tohoto procesu přenesení servery musí být schopen komunikovat s oba systémy zasílání zpráv.

Tento článek obsahuje následující témata:Poznámka: Průměrný pracovní stanice můžete použít jako servery přenesení. Výkonný hardware není vyžadován pro přenesení servery.

Další informace

Během přenesení zákazníka je lepší měřítko mimo přenesení serverů (tj zvýšit počet přenesení serverů) než měřítko (tj použít menší počet počítačů s výkonnější hardware).

Například na serveru jednoho zákazníka 30 40 jsou uživatelé přeneseni každý večer. Zákazník používá čtyři servery přenesení a zůstatky nočního zatížení tak, aby každý server přenesení zpracovává 8 13 uživatelé. Tento scénář pro správu a odstraňování potíží je lepší než nutnosti jeden výkonné server zpracovávat data pošty pro všechny uživatele 30 40.

Programs to install on a migration server to let it communicate with both messaging systems, and how to work with the Migration Wizard most efficiently

Verze softwaru klienta a serveru

Následující kombinace nástroje funguje nejlépe a při použití s Průvodce přenesením vytváří nejmenším chyby:
 • GroupWise 5.2.5 je upřednostňovaný klient GroupWise instalace na serveru přenesení. Toto doporučení je pouze pro přenesení serveru. GroupWise uživatelé mohou používat nejnovější klient GroupWise.
 • Novell NetWare 4,8 je upřednostňovaný klient Novell Directory Services (NDS) instalace na serveru přenesení. Toto doporučení je pouze pro přenesení serveru. Uživatelé mohou používat nejnovější klient NDS.

Přenesení serveru programy

Společnost Microsoft doporučuje nainstalovat následující programy na přenesení servery:
 • Windows 2000 Server, Windows 2000 Advanced Server, Windows 2000 Professional, Windows Server 2003 Standard Edition nebo Windows Server 2003 Enterprise Edition

  Poznámka: Průvodce přenesením pracuje na počítačích se systémem Windows Server 2003 Standard Edition, počítače se systémem Windows Server 2003 Enterprise Edition, počítače se systémem Windows 2000 Server a počítačů se systémem Windows 2000 Advanced Server rychlejší a spolehlivější.
 • aktualizace Microsoft Windows 2000 Service Pack 4 (SP4)
 • Windows Server 2003 Service Pack 1 (SP1)
 • GroupWise 5.2.5
 • Novell NetWare 4,8
 • Správce systému Exchange
Nainstalovat na přenesení serveru Exchange System Manager, vložte Exchange. Spusťte instalační program a na obrazovce Component Selection ve skupinovém rámečku Akce klepněte Vlastní (první součást uveden). Klepněte na tlačítko nainstalovat a dokončete instalaci.

Pokud server přenesení není součástí doméně adresářové služby Active Directory, nelze nainstalovat Exchange System Manager na serveru přenesení. Navíc je v protokolu událostí aplikace zaznamenána následující událost, při použití Průvodce přenesením k migraci uživatelů z Lotus Notes nebo GroupWise:

Událost: 12010
Zdroj: MSExchangeMig
Typ: Chyba
Popis: Nezdařila se inicializace relace Migration poznámky. Přesvědčte se, zda je v adresáři 'exchsrvr\bin 'ntsmig.dll.

How Novell GroupWise mailbox folders map to Microsoft Exchange 2000 Server folders during migration

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Složka groupWise Složky serveru Exchange 2000
Doručená pošta Doručená pošta
Doručené / < jméno > Doručená pošta
Doručené / < jméno > / podsložky Doručené/podsložky
Pošta k odeslání Odeslaná pošta
Pošta k odeslání / < jméno >Odeslaná pošta
Pošta k odeslání / < jméno > / podsložkyOdeslané položky a podsložky
Osobní složkyOsobní složky
Osobní složky a podsložkyOsobní složky a podsložky
Zobrazení týdneKalendář aplikace Outlook

How to migrate local archives from Novell GroupWise

V závislosti na množství dat organizace rozhodne přenést, konzultační služby může upozornění proti přenesení místní archivy kvůli značně objem dat, který je vytvářen při více uživatelů převést jejich místní archivy data standardní pošty. Konzultační služby například cautions proti přenesení posledních 30 dnů e-mailu. Konzultační služby někdy, navrhne organizacím umožňují pouze vedoucí pracovníky a jejich místní archivy přenést vyberte zaměstnance.

Následující seznam je základní přehled procesu přenesení místní archivu:
 1. Uživatelé požadavek migrovány jejich místní archivy.
 2. Každý požadavek schválen nebo odmítnut podle správy nebo jiného textu schválení.
 3. Pokud je žádost schválena, během procesu přenesení převede týmu přenesení archivy zpět do formátu dat standardní poštu GroupWise místní uživatele a poté přenese dříve archivovaných dat uživatele GroupWise poštovní server.
 4. Přenesení týmu přenese data GroupWise pošty Exchange Server.
 5. V aplikaci Outlook vytvoří uživatel místního souboru PST.
 6. Uživatel zkopíruje data, která byla dříve uložena v GroupWise místní archivu ze serveru se systémem Exchange 2000 Server do souboru PST.
 7. Uživatel archivu místní počítač, který je uložen místně nebo na souborovém serveru je přeneseny následující v tomto pořadí:
  1. Server Wise poštovní skupiny
  2. Přenesení serveru
  3. Serveru Exchange 2000 server
  4. Po přenesení počítače uživatele

Some best practices for migrating from GroupWise to Exchange Server

Účet GroupWise přenesení

Na stránce GroupWise doménu, zadejte umístění a zabezpečení Novell GroupWise domény ze kterého provádíte migraci, Průvodce přenesením zobrazí výzvu pro cestu GroupWise domény, název uživatelského účtu a heslo. Heslo je GroupWise heslo heslo Novell Directory Services (NDS).

Konzultační služby doporučuje vytvořit GroupWise účet včasné v procesu přenesení pro přenesení. Název tohoto účtu GroupWise je název účtu máte zadejte na stránce GroupWise doménu. Přenesení účtu musí splňovat následující kritéria:
 • Název účtu zadejte na stránce GroupWise domény musí mít úplný přístup k GroupWise doména a poštovní přihrádky v dané doméně obsahující uživatele, kteří chcete přenést. Přenesení komplikacích jsou navíc výrazně snížena Pokud GroupWise přenesení účtu také má ke čtení a zápis do všech souborů v poštovním a proxy práv každých schránku sady office příspěvku.
 • GroupWise přenesení účtu musí být ve stejné poštovního jako uživatelé, kteří chcete přenést.
Většina GroupWise organizacích nepravděpodobné, obsahuje každých poštovního účtu, který splňuje obě tato kritéria. Zjednodušení tento krok vytvořit účty určené přenesení.

Musí být místní přenesení poštovního účtu GroupWise přenesení

Jak bylo uvedeno v části "GroupWise přenesení účtu" GroupWise přenesení účtu nebo účtu, zadejte na stránce GroupWise doménu, musí být ve stejné GroupWise poštovního jako účty, které chcete přenést. Však právě ve stejné doméně GroupWise není dostatek. Proto ohledu na počet GroupWise domén, které máte v organizaci, pokud máte více poboček příspěvek musíte vytvořit přenesení účtu pro každý poštovního.

Směřující do primární domény GroupWise průvodce přenesením může být nedostatek

Stránce GroupWise doménu je také kde zadejte cestu GroupWise domény obsahující uživatele, kteří chcete přenést. Ujistěte se, že je úspěšné přenesení, Průvodce přenesením má odkazovat GroupWise domény obsahující příspěvek poboček, které obsahují uživatele, kteří plánujete přenést. I když je nastaven přejděte primární domény GroupWise průvodce přenesením, Průvodce přenesením nelze naleznete kanceláří příspěvek v sekundární GroupWise doménách. Proto v prostředí GroupWise více domén, zadejte název domény obsahující poštovního obsahující uživatele, kteří chcete přenést. Nezadávejte názvy domén nadřazené.

Odkazy

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
326299Přehled White paper: koexistence a přenesení pomocí Microsoft Exchange Connector pro Novell GroupWise
262201Jak nastavit Průvodce přenesením
329041Podpora Exchange Novell GroupWise 6
316886Jak lze přenést z Exchange Server 5.5 na Exchange 2000 Server
327861Jak spravovat koexistence během přenesení z Novell GroupWise na server Exchange 2000
281584Exchange nástroje pro přenesení

Vlastnosti

ID článku: 328737 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt KB328737 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328737

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com