Aplikace Internet Explorer přestane reagovat, pokud program pro čtení z obrazovky JAWS, program se pokusí načíst informace ze stránky úlohy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 328957 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití serveru Project Server 2002 a program pro čtení z obrazovky JAWS, program se pokusí načíst informace na stránce úkoly v aplikaci Microsoft Project Server Web Access, Microsoft Internet Explorer přestane reagovat.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Project Server 2002 Service Pack 1.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Microsoft Project Server 2002. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
867830Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Project Server 2002

Informace o opravě hotfix

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Pouze použijte u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.
Anglická verze této má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.

  Date     Time  Size    File name
  ---------------------------------------------
  30-Aug-2002 00:46  2,799,616 Prjsvr10.msp
Po instalaci opravy hotfix budou následující soubory obsahovat uvedené atributy nebo novější:

  Date     Time  Version     Size    File name
  --------------------------------------------------------------
  30-Aug-2002 00:13            611 Build.inc
  29-Aug-2002 19:20          914,153 Pjclient.cab
  24-Jul-2002 05:27 10.0.2002.723  4,108,800 Pjoledb.dll   
  06-Aug-2002 18:16           3,584 Prjsvre.mst

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.
Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Project Server 2002 Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 328957 - Poslední aktualizace: 1. února 2007 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Project Server 2002
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbprojectserver2002sp1fix kbqfe kbbug kbfix KB328957 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:328957

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com