Exchange Novell GroupWise sürüm 6.x ve 7.x desteği

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329041 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Microsoft resmi co-existence ve geçiş için destek Novell GroupWise açıklanan.

Daha fazla bilgi

Microsoft ile co-existence iki bağlayıcı ürünleri ve geçiş için bir ürün Novell GroupWise sunar:
 • Novell GroupWise için Microsoft Exchange Connector
 • Microsoft Exchange Takvim Bağlayıcısı
 • Novell GroupWise için Microsoft Exchange Geçiş Sihirbazı

Bu ürünlerden birini belirli sürümleri Novell GroupWise, belirli sürümleriyle sınanmıştır. Aşağıdaki liste, belirli desteklenen yapılandırmalar ayrıntıları. Her durumda, Novell GroupWise için bağlayıcı barındıran sunucu, Exchange Server'ın belirli bir sürümü çalışmalıdır.
 • Microsoft Exchange Server 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server ve Microsoft Exchange Server 2003 Novell GroupWise sürüm 4.1 x 5. 0'ı destekleyen 5.1, 5.2 x ve 5. 5 x.
 • Exchange Server 2003 Service Pack 2 destekler Novell GroupWise sürüm 4.1 x, 5.0, 5.1, 5.2 x, 5.5 x, 6.x ve 6.5 x.

  Not Novell GroupWise sürüm 7 ile birlikte, bu bölümde listelenen Exchange bileşenlerini sınanmamıştır. Bu nedenle, Novell GroupWise sürüm 7 desteklenmiyor. Novell GroupWise sürüm 6.x ve Novell GroupWise sürüm 6.5 x artık destekleniyor için Novell GroupWise bağlayıcı, Exchange Server 2003 Service Pack 2'yi veya Exchange Server 2003 Service Pack 2 üzerinde geçiş araçları kullandığınızda çalışırken. Bu sürümlerden Novell GroupWise bağlayıcısı veya geçiş araçları, Microsoft Exchange Server'ın diğer sürümleri için destek olacaktır.
Not GroupWise Client sürüm 6.5 düzgün olarak çalışması için Exchange 2003 SP2'deki Novell GroupWise için Exchange Geçiş Sihirbazı'nın x Exchange Geçiş Sihirbazı'nın çalıştığı bilgisayarda yüklü olması gerekir. Exchange Server'ın önceki sürümleri için GroupWise Client sürüm 5.2.5 Exchange Geçiş Sihirbazı'nın çalıştığı bilgisayarda yüklü olmalıdır. GroupWise Client sürüm 5.2.5'ü edinme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Novell Web sitesini ziyaret edin:
http://download.novell.com/index.jsp
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Özellikler

Makale numarası: 329041 - Last Review: 25 Ekim 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 6.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB329041 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329041

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com