"Úložiště informací nelze otevřít" dochází při pokusu o zobrazení oprávnění klienta v Exchange Server 2003 nebo Exchange 2000 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 329136 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud spusťte nástroj Exchange System Manager a potom na kartu oprávnění klienta veřejné složky, můžete obdržet jednu z následujících chybových zpráv:
The information store could not be opened. (Úložiště informací nelze otevřít.). Přihlášení k počítači serveru Microsoft Exchange se nezdařilo.

MAPI 1.0 ID no: 80040111 0286 00000000

ID no: C1050000 Exchange System Manager
Nebo
Naposledy nainstalovaný program může způsobit, že aplikace Microsoft Office nebo jiné aplikace pro přijímání a odesílání pošty nebudou správně fungovat. Aplikace Outlook může tento problém vyřešit, aniž by ovlivnila program, který tento problém způsobil. Chcete, aby aplikace Outlook tento problém vyřešila?
Nebo
Aplikace Outlook nemohla vyřešit konflikt mezi naposledy nainstalovaným programem a aplikací sady Microsoft Office nebo jinými programy pro přijímání a odesílání e-mailu. Aplikace Outlook potřebuje změnit systémovou komponentu, kterou nyní používá jiný program. Tento problém vyřešíte restartováním systému Windows.

Příčina

Druhá chybová zpráva popsaná v části "Shrnutí" může dojít, pokud je nainstalována aplikace Outlook 2000 nebo vyšší na stejnou pracovní stanici jako správce systému Exchange a pokud běží Exchange 2000 Service Pack 2 (SP2) nebo novější. Třetí chybová zpráva popsaná v části "Shrnutí" může dojít, pokud soubor Mapi32.dll je používán jiným programem v okamžiku Fixmapi zjistí stav Mapi32.dll.

Společnost Microsoft důrazně doporučuje, nenainstalujete Outlook 2000 nebo vyšší verze a Exchange Server 2003 či Exchange 2000 Server ve stejném počítači. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
266418Společnost Microsoft nepodporuje instalaci součástí serveru Exchange Server a aplikace Outlook do stejného počítače

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows

Pokud používáte pracovní stanici správce například pracovní stanice se systémem Microsoft Windows 2000 Professional, vytvořit hodnotu registru při spuštění Outlook potlačí Fixmapi.exe. Fixmapi je proces, který je spuštěn výzvu nechat Outlook nahradit Mapi32.dll.
 1. Přeinstalujte Exchange System Manager a aktualizace Exchange 2000 service Pack.
 2. Spusťte program Editor registru.
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\microsoft\exchange\setup
 4. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu a přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: služby
  Datový typ: REG_SZ
  Hodnota dat: Path, kde Path je cesta do složky Exchsrvr\Bin.
 5. Ukončete program Editor registru.
Poznámka: Po vytvoření klíče registru služby může být omezena funkčnost klienta. Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms531278.aspx

Další informace

Další informace o tomto problému z hlediska Outlook klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
287570Spuštění aplikace Outlook 2002 se zobrazí chybová zpráva o nedávno nainstalovaný program

Vlastnosti

ID článku: 329136 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB329136 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:329136

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com