Podpora dalších dekodérů v systému Windows XP Media Center Edition (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 329262 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Horním poli sady nemusí pracovat s aplikací Windows XP Media Center Edition.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože křížového odkazu souboru ovlivněn velký počet horní sadu polí. Některých oknech horní sady nejsou uvedeny pro uživatele.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, stáhněte a nainstalujte aktualizace z webu Windows Update. Po dokončení instalace Media Center klepněte na tlačítko Nastavení klepněte na televizní signál a dokončení Průvodce konfigurací konfigurovat horním poli set.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Tato aktualizace poskytuje podporu pro další sadu horní políček v systému Windows XP Media Center Edition.

Poznámka: muset o instalaci této aktualizace, pouze pokud horním poli určité sady nelze pracovat se systémem Windows XP Media Center Edition. Pokud ovládací prvek horní pole nastavit práci nebo nepoužíváte sadu horní pole nemají instalaci této aktualizace.

Tato aktualizace opravuje křížového odkazu souboru ovlivněn velký počet horní sadu polí. Křížový odkaz souboru byl nesprávný (index databáze) a proto způsobila neúplné kód výpisy sadu Někteří výrobci

Tato aktualizace přidá následující funkce:
  • Kód nastaví políček satelitní Skylife provedených Číselná soustava Samsung a Hyundai.
  • Křížový odkaz pro digitální kabelové pole Motorola, která se používá v USA.
  • Podpora v horním poli Samsung kabel sady.
  • Podpora v horním poli Ajin kabel sady.

Odborné Media Center

Protože Windows XP Media Center Edition byl zahrnut v hardwarovém zařízení či systému, poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc k tomuto softwaru výrobce hardwaru. Výrobce počítače mohl upravit instalaci pomocí jedinečných součástí, například určitých ovladačů zařízení a volitelných nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Potřebujete-li technickou pomoc k systému Windows XP Media Center Edition, obraťte se přímo na výrobce, protože on je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí odborné pomoci k softwaru, který instaloval na hardware.

Můžete rovněž navštívit následující web společnosti Microsoft s informacemi o systému Windows XP Media Center Edition:
http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/

Vlastnosti

ID článku: 329262 - Poslední aktualizace: 20. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB329262 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:329262

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com