Açılamıyor. Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi'ni kullanarak görünümü TIFF resimleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329270 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows XP'de Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi'ni kullanırsanız, aşağıdaki sorunlarla karşılaşabilirsiniz:
  • Çok sayfalı bir etiketli görüntü dosyası biçimi (TIFF) dosyası açtığınızda, yalnızca ilk sayfaya doğru görüntülenir. Kalan sayfaları siyah kareler olarak görüntüler.
  • Bir TIFF resim açtığınızda, görüntü soluk olarak görüntülenir ve bunu okunamaz.
Windows 2000 Kodak ımage Viewer'ı kullanırsanız, bu dosyaları beklendiği gibi görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, bu TIFF dosyaları, Windows 2000 Kodak Resim Görüntüleyicisi'ni kullanarak bir farklı sıkıştırma biçimine dönüştürmek ve sonra Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi'ni kullanarak bu dosyaları görüntüleyin, dosyaları beklendiği gibi görüntüleyebilirsiniz.

Neden

Windows Resim ve Faks Görüntüleyicisi'ni Windows XP, Windows grafik aygıt arabirimi (GDI +) kullanır. GDI + birçok standart sıkıştırma algoritmalar faksları destekler. Ancak, bazı sık kullanılmayan bir kodlama düzeni ile uyumsuz olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, faksın oluşturan yazılım PackBit kodlama devre dışı bırakın. Alternatif olarak, bu belgeleri farklı bir biçime dönüştürür.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 329270 - Last Review: 25 Ekim 2002 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB329270 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329270

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com