Nedojde k akcím definovaným pro výstrahy správy, pokud je protokol zabezpečení zaplněn (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 329350 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Akce definované pro nakonfigurované administrativní výstrahu nedochází při data čítače aktivují výstrahu z důvodu zaplnění protokolu zabezpečení.

Například vyberte Nepřepisovat události (protokol vymazávat ručně) nastavení protokolu událostí zabezpečení a potom nakonfigurovat pro správu oznámení pro \Objects\Events název_počítače, akce definované pro administrativní výstrahu není provedena při dosažení maximální velikosti protokolu pro protokol zabezpečení.

Řešení

WINDOWS 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

na systém Windows XP

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v Windows XP Service Pack 1 (SP1) a Service Pack 3 (SP3).

Potvrzení: Eitan Caspi přispěla k tomto článku znalostní báze Knowledge Base.

Další informace

Další informace o nastavení výstrah správy v systému Windows XP a Windows 2000 klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
310490Postupy: Nastavení oznámení pro správu v systému Windows XP
243625Jak nakonfigurovat v systému Windows 2000 pro správu oznámení

Vlastnosti

ID článku: 329350 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbsecurity kbwin2000sp3fix kbwinxpsp1fix KB329350 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:329350

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com