WD2000: Bir sekme durağı yinelenen alfasayısal olmayan karakterlerden oluşan yapılan yukarı satırlarda Word sorunları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329525 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yinelenen alfasayısal olmayan karakterlerden oluşan Word belgenizdeki satırları oluşturduğunuzda, Word beklenmedik biçimde sonlandırılabilir. Aşağıdakilerden birine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Wınword.exe hatalar oluşturdu ve Windows tarafından kapatılacak. Programı yeniden başlatmanız gerekecek. Bir hata günlüğü oluşturuldu.
Windows için Microsoft Word bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşulların tümü doğruysa oluşabilir:
 • Satırı, sonra sekme durağı oluşturun.
 • Alfasayısal olmayan bir anahtarla birlikte SHıFT tuşuna basarak, satır oluşturun. Örneğin, ÜST KRKT + *, veya ÜST KRKT + _.
 • Oluşturduğunuz satır, belge içinde sonraki satıra kaydırılır.
Word, hangi satırlarında, yinelenen alfasayısal olmayan karakterler sarma belge içindeki bir sonraki satıra oluşur biçimi hatalı işler.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:
Date     Time  Size    File name
------------------------------------------------
07-Nov-2002 16:20   2,962 Readme.txt
07-Nov-2002 16:05 3,667,096 Winword.msp
07-Nov-2002 16:41 4,684,436 Winword_admin.msp 
Düzeltme yüklendikten sonra, düzeltmenin İngilizce sürümü aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahip olacaktır. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Date     Time  Version   Size    File name
------------------------------------------------------
01-Nov-2002 13:15 9.0.0.7031 8,826,932 Winword.exe 

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 329525 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kberrmsg kbbug kbfix kboffice2000presp3fix kboffice2000sp3fix KB329525 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329525

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com