SORUN: Uluslararası bir adı Windows Server 2003 var, size bir HTTP iletisinin Microsoft Windows XP'den Microsoft Windows Server 2003 Gönder bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329547 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP Professional bilgisayarlarından uluslararası bilgisayar adları UTF-8 kodlamak, böylece ınternet ınformation Services (IIS), bunları işleyebilir. ııs'de son değişiklikler nedeniyle, UTF-8 kodlanmış anabilgisayaradı ile iletileri uluslararası adlı Microsoft Windows Server 2003 bilgisayarları reddedin.

Çözüm

MSMQ 3.0 Uluslararası bir ana bilgisayar adlarını kodlar. MSMQ 3.0, uluslararası ana bilgisayar adlarını UNICODE bırakır. Bu sorunla ilgili yok bir düzeltme vardır.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 329547 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Message Queuing 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB329547 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329547

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com