Windows 2000 SP4 yüklendikten sonra serbest özelleştirilmiş özelliklerin metatabanı şeması girdilerinin üzerine yazılıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329900 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows 2000 Service Pack 4 yüklendikten sonra (SP4) yeni özellikler oluşturmak için şema nesnesi Create() yöntemini kullandığınızda 130000 ' başlayarak, özellik kimliği atanır. Windows 2000 SP4 yüklemeden önce özellikleri oluşturduysanız, bu sorunlara yol açabilir. Örneğin, eski özel özellikleri şema girişlerinin üzerine yazılır.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Windows 2000 hizmet paketini beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name  
  --------------------------------------------------------
  07-Jul-2003 14:35 5.0.2195.6770 122,128 Iischema.dll   
				

Pratik Çözüm

Windows 2000 SP4 yüklemeden önce öznitelik KIMLIĞI 1004 değerini not / şema (MetaEdit bunu yapmak için kullanabilirsiniz). Değer, Windows 2000 SP4 başarıyla uyguladıktan sonra geri yükleyin.

Alternatif olarak, Windows 2000 SP4'ü yükledikten sonra değer 140000 için ayarlayabilirsiniz. Bunu yaparsanız, bu değerinden başlayarak yeni bir kimlik atanır ve bu sorunu önlemek yeterli değerdir.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Referanslar

Özellikler oluşturma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/iisref/htm/creatingproperties.asp
MetaEdit hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
232068NASıL YAPıLıR: Yükleme yükle ve IIS MetaEdit 2.2 yardımcı programı'nı Kaldır

Özellikler

Makale numarası: 329900 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbbug kbfix KB329900 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329900

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com