Windows XP Media Center Edition için kritik güncelleştirme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 329979 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Giderilen sorunlar

Bu güncelleştirme, kararlılık ve performans iyileştirmeleri sağlar ve aşağıdaki sorunları da giderir:
  • Zamanlamadan kaldırılan bir dizi bir bölümünü kaydetmek denerseniz, tüm seriyi silinir. (Örneğin, bir dizi kayıt zamanlarsanız, kayıt'dan geçerli olan bölüm iptal edin ve sonra Kılavuzu veya One Touch kayıt özelliğini kullanarak kaydetmek için geçerli bir bölüm zamanlayın. Bunu yaparsanız, geçerli bölüm kaydedilir ancak seriyi geri kalanını da silinir.)
  • Program Rehberi 10 saniye veya daha çok görünmesi için <a0></a0>, kapladığı ve bu yüklenirken dondurmak video neden olabilir.
  • Bazı veya tüm bir defalık ve istekleri kaydetme serisi zamanlamayı beklenmedik şekilde Zamanlanmış kayıtlar ' en Kaldırılabilir menü. Bu, el ile kayıt istekleri etkilemez.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
 Download
ingilizce: Download the 329979 package now
Yayım Tarihi: 20 Kasım 2002

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 329979 - Last Review: 29 Ekim 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbproductlink atdownload kbbug kbfix kbqfe KB329979 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:329979

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com