Otomatik olarak Windows Messenger ve MSN Messenger için farklı .NET Passport'u kullanarak oturum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 330114 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Messenger ve MSN Messenger için yapılandırırken otomatik olarak, Microsoft .NET Messenger Service'te oturum kullanarak oturum açın farklı Microsoft .NET Passport hesapları, hem Microsoft imzalanmıştır Messenger hizmeti istemcileri aynı .NET Passport hesabıyla.

Örneğin, Windows Messenger otomatik olarak oturum bir .NET Passport hesabı ve MSN Messenger ile oturum bir farklı bir .NET Passport hesabı tıklatın ve ardından Ben oturum aç otomatik olarak .NET Messenger Service penceresinde oturum Pencere için kullanılan Messenger'da .NET Passport hesabıyla aynı MSN Messenger.

Neden

Otomatik olarak oturum için bu sorun oluşur. Windows Messenger ve MSN Messenger'ı kullanarak farklı bir .NET Passport hesapları. Tıklattığınızda Otomatik oturum aç oturum açmak için bir .NET Passport hesabı bir Messenger Service istemcisini, aynı .NET Passport hesabı diğer Messenger hizmetinin istemci için kullanılır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için yükleyin ve MSN Messenger 7.5 veya sonraki bir sürümünü yükleyin. Bu sorun, Windows Messenger ile ilişkili olmayan bir MSN Messenger oluşturulan hesap listesini kullanarak MSN Messenger 7.5 giderilmiştir.

Pratik Çözüm

MSN Messenger'ın en son sürüme yükseltme yapmadan bu soruna geçici bir çözüm bulmak için el ile her Messenger hizmetinin istemci farklı bir .NET Passport hesabı kullanarak oturum açın. Windows Messenger veya MSN Messenger için el ile oturum açmak için şu adımları izleyin:
 1. Görev çubuğunun sağ ucundaki bildirim alanında ' ı tıklatın Windows Messenger veya MSN Messenger, ve i Oturum Aç.

  Not Zaten oturum açmış, ilk'i tıklatın İşareti Çıkışve sonra tıklatın Oturum Aç.
 2. .NET .NET Messenger Service penceresinde yazın Passport hesabı e-posta adresi ve parola ve iTAMAM.

  Önemli Seçmek için tıklatın Ben oturum aç otomatik olarak onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.

Daha fazla bilgi

Windows Messenger'ın Windows XP ile birlikte gelen ve işletim sistemi yüklediğinizde yüklenir.

Nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için Windows Messenger Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307887Windows Messenger anlık ileti nasıl kullanılır
Karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Windows Messenger ' ın en son sürümü aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://Messenger.microsoft.com
 

Özellikler

Makale numarası: 330114 - Last Review: 30 Mayıs 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 8.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows Messenger 4.6
 • Microsoft Windows Messenger 4.5
 • Microsoft Windows Messenger 4.0
 • MSN 8 Internet Service
 • Microsoft Windows Messenger 5.0
 • Microsoft Windows Messenger 5.1
 • MSN Messenger 6.0
 • MSN Messenger 7.0
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbmt KB330114 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 330114

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com