Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda "RUNDLL32.EXE - giriş noktası bulunamadı" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 330159 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarınızı başlattığınızda, aşağıdaki hata iletilerinden birini veya birden fazlasını alabilirsiniz:
RUNDLL32.EXE - giriş noktası bulunamadı: noktası ThunkConnect32 KERNEL32.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı yordam giriş

RUNDLL - NvQTwk eksik girdi: NvCplDaemon hatası

Neden

Bu sorun, NVIDIA video bağdaştırıcınızın sürücüsü ile ilgili bir sorun varsa oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleyip NVIDIA ekran bağdaştırıcınız için en son sürücüyü yükleyin. NVIDIA sürücülerini karşıdan yüklenip kurulacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki NVIDIA Web sitesini ziyaret edin:
http://www.nvidia.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Not: bilgisayarınızı başarılı bir şekilde başlatamıyorsanız, Windows XP'nin en son iyi yapılandırma özelliğini kullanın. Bilgisayarınızı başarıyla başlattıktan sonra karşıdan güncelleştirilmiş NVIDIA sürücülerini yüklemek ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Windows XP'nin en son iyi yapılandırma özelliğini kullanarak bilgisayarınızı başlatma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
307852NASıL YAPıLıR: Windows XP'de en yeni iyi yapılandırma özelliğini kullanarak bilgisayarınızı Başlat.

Özellikler

Makale numarası: 330159 - Last Review: 22 Nisan 2004 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kburl kbdisplay kbenv kberrmsg kbprb KB330159 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:330159

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com