Po instalaci systému Windows 2000 SP3 chybí seznamy ACL pro tiskárny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 330164 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci systému Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) oprávnění zabezpečení tisku, které jsou uvedeny pro uživatele v dialogovém okně Vlastnosti tiskárny může být nesprávný nebo může být změněn z původní nastavení před použitím aktualizace SP3. Uživatelé mohou i nadále vytisknout a spravovat dokumenty se správnými oprávněními, které byly přiřazeny jednotlivým uživatelům, ale seznam oprávnění je nesprávné.

Před instalací aktualizace SP3 oprávnění může být například:
 • Správci: Tisk, Správa tiskáren a spravovat dokumenty
 • Skupina Creator Owner: Správa dokumentů
 • Všichni uživatelé: tisk
 • Členové skupiny Power Users: Tisk, Správa tiskáren a spravovat dokumenty
Po instalaci aktualizace SP3 mohou být oprávnění:
 • Správci: Tisk, Správa tiskáren
 • Skupina Creator Owner: žádný
 • Všichni uživatelé: tisk
 • Členové skupiny Power Users: Tisk, Správa tiskáren

Příčina

Tento problém je způsoben nová tiskárna zabezpečení řízení přístupu, která byla přidána v aktualizaci SP3.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud se nezobrazí v této části, podat žádost služby Microsoft a odbornou pomoc, můžete tuto opravu hotfix získat.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version    Size  File name
  -----------------------------------------------------
  26-Oct-2002 20:15 5.0.2195.6106 35,088 Rshx32.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 4 pro systém Windows 2000.

Další informace

Další informace o získání opravy hotfix pro systém Windows 2000 Datacenter Server získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Datacenter Program a systém Windows 2000 Datacenter Server

Vlastnosti

ID článku: 330164 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbprint kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB330164 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:330164

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com