Import aplikačního serveru proxy s externí knihovnou typů se v systému Windows XP nezdaří (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 330165 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když nainstalujete aplikaci proxy v počítači se systémem Windows XP instalační obsahuje dynamických knihoven (DLL) viz typ externí knihovny (typelib), vrátí instalace a poté se zobrazí následující výsledek v protokolu událostí aplikace i když server proxy zobrazí správně nainstalován:

HRESULT jako 0x80110802

ŘešeníK tomuto problému dochází, protože COM + není nastavena na server proxy příznak instalace knihoven typů v kódu registrátora katalogu během instalace aplikace proxy. Instalace proxy s externí typ knihovny je obvyklé, že jsou identifikátory třídy (CLSID) typelib není v katalogu nebo v registru jejich absence není považovat za chybu. To odpracovaných pro COM + se systémem Windows 2000 protože druhý příznak vyhnout ClassNotFound.Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Pokud vás tedy uvedený problém příliš neobtěžuje, doporučuje společnost Microsoft, abyste počkali na další aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP, která bude tuto opravu obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 330165 - Poslední aktualizace: 6. října 2005 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbbug kbfix KB330165 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:330165

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com