Номер статті: 330182 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що ви використовуєте Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткових відомостей зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Після оновлення операційної системи до Windows XP, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку при запуску комп'ютера:
STOP: 0X0000007E (0XC0000005, 0X804E518E, 0XFC938104, 0XFC937E04)
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED

WUSB54GCx86.sys-адреса 92 D 89498 база в 92D7c000, Datestamp 45c04cc9
Примітка Параметри та імена файлів в це протокол IMAP про помилку можуть відрізнятися залежно від причину помилки Stop. Ім'я файлу у другому рядку протокол IMAP про помилку, WUSB54GCx86.sys, є прикладом файл драйвера, що може бути причиною помилки.

У цій статті розглядається сім методи для вирішення цієї проблеми. Перший метод призначений для початку до користувачів комп'ютера. Шість інших методів призначені для досвідчених користувачів комп'ютера.

Оскільки ця стаття містить кроки, які включають перезавантажити комп’ютер-зразок, ви можете знайти його легше виконайте інтерактивні елементи, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

ПРИЧИНА

Ця проблема може виникати, якщо потік система генерує виняток, що помилка обробника не зловити. Цей виняток викликана будь-яку з таких дій:
 • Якщо ця проблема виникає після першого перезавантаження, під Вільний час установки Windows або після завершення установки, комп’ютер-зразок може не бути достатньо місця на жорсткому диску для запуску Windows XP.
 • BIOS комп'ютера можуть бути несумісні з Windows XP, або вона, можливо, буде оновлюватися.
 • Драйвери відеоадаптера несумісні з Windows XP.
 • драйвер пристрою або системної служби може бути пошкоджений.
 • Якщо проблема пов'язана з файлом Win32k, його причиною може бути програмою дистанційного керування сторонніх виробників.

РОЗВ'ЯЗАНН

сценарій виконання засобу Звітування про критичні помилки Windows

Засіб Звітування про критичні помилки Windows можна використовувати для надсилання інформації про помилку до нас і отримати інформацію про будь-які доступні оновлення або тимчасове рішення. Виконайте такі інтерактивні елементи, щоб використовувати засіб Звітування про критичні помилки Windows
 1. Коли вікна Звітування про критичні помилки Windows з'являється на комп'ютері, натисніть кнопку Надіслати звіт про помилку Надіслати звіт про помилку до нас.
 2. У вікні підтвердження, що з'являється після надсилання звіту про помилки до нас натисніть кнопку Додаткові відомості. Це допоможе вам знайти будь-яких доступних виправлень для проблеми або відомості про те, як подолати проблему.
 3. Якщо поновлення або обхідна методика недоступні, можна спробувати вирішити цю проблему за допомогою розділу "Розширене виправлення неполадок". Якщо ви не виконувати розширене виправлення неполадок, ви можете звернутися до представник служби підтримки клієнтів. Інформацію про те, як звернутися до представник служби підтримки клієнтів відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
  http://support.Microsoft.com/contactus/

Розширене виправлення неполадок

Використайте нижченаведені способи в порядку, в якому їх подано.

Спосіб 1: Переконайтеся, що у вас достатньо місця на жорсткому диску

По-перше, переконайтеся, що у вас достатньо місця на жорсткому диску. Stop-помилка може бути викликано недостатньо дискового простору.

Якщо безпечному режимі або консоль відновлення можна використовувати для запуску комп'ютера, видаліть будь-які непотрібні тимчасові файли, Інтернет-кеш-файли, програми резервного копіювання файлів, і файли, що містять збережені фрагментів файлів з диска сканує (.chk-файли). Ви також можете встановити Windows XP на інший жорсткий дублювання диска, який має більше вільного місця.

Якщо не вдається запустити комп’ютер-зразок, перейдіть до наступного методу для оновлення BIOS комп'ютера.

Щоб отримати додаткові відомості про безпечний режим або консоль відновлення клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
315222Опис варіантів безпечного режиму у Windows XP
314058 Опис консолі відновлення XP Windows

Метод 2: Оновлення BIOS комп'ютера

Якщо звільнення простору на жорсткому диску не вирішує проблему, BIOS, можливо буде оновлюватися. Використовувати апаратне і Підтримка програмного забезпечення постачальника контактну інформацію статті, перелічених у розділі "Посилання" звернутися до виробника комп'ютера, щоб отримати найновіші оновлення BIOS.

Примітка Під Вільний час оновлення BIOS, можливо, доведеться вимкнути параметри BIOS пам'яті, такі як кешування або затінення, тимчасово.

Спосіб 3: Відключення або оновлення драйверів пристроїв

Якщо BIOS мають успішно оновлено, а проблема повторюється, драйвери відеоадаптера на комп'ютері, можливо буде оновлено або вимкнуто. Виконайте такі інтерактивні елементи для виправлення неполадок драйверів відеоадаптера
 1. Якщо драйвера зазначено на ім'я у повідомленні про помилку Stop, вимкніть або видаліть цей драйвер.
  • Якщо помилка виникає під Вільний час завантаження системи, а системний розділ використовує файлову систему NTFS, можна скористатися перевагою безпечним режимом, щоб перейменувати або видалити дефектний драйвер.
  • Якщо драйвер використовується як частина процесу запуску системи в безпечному режимі, слід запустити комп’ютер-зразок за допомогою консолі відновлення.
 2. Якщо протокол IMAP про помилку "Stop" не означає певний драйвер, оновіть драйвери відеоадаптера до найновіших версій.
 3. Вимкніть або видаліть усі драйвери або служби, які ви нещодавно додані.
 4. Перевірте Microsoft списку сумісного устаткування (HCL) для визначення, чи всі PCI-пристрої на комп'ютері сумісні з Windows XP. Інформація про на HCL відвідайте веб-сайті Microsoft:
  http://www.Microsoft.com/whdc/HCL/default.mspx

Метод 4: Видалення непідписаних драйверів

Якщо ви оновили драйвери відеоадаптера, а проблема повторюється, або, якщо не вдається запустити Windows у безпечному режимі, проблему може спричиняти на різні, непідписаний драйвер. Видаліть всі драйвери, які не має цифрового підпису Майкрософт.Щоб отримати додаткові відомості про те, як зробити це, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
316434Як виконувати розширений Чистота завантаження усунення неполадок у Windows XP

Спосіб 5: Видаліть всі драйвери сторонніх виробників

Ви може бути неможливо визначити, який саме драйвер сторонніх постачальників викликає помилку. Якщо видалення непідписані драйвери не вирішує проблему, спробуйте перемістити всі файли драйвера стороннього з папки %Windir%\System32\Drivers » в інше місце. Виконайте такі інтерактивні елементи для переміщення файлів стороннього драйвера:
 1. Запуск комп'ютера за допомогою консолі відновлення, або запустити комп’ютер-зразок з різних інсталяцію Windows, якщо ви виконали паралельної інсталяції Windows.
 2. Створити тимчасову каталог вхідних повідомлень для онлайнове пул носіїв файлів драйвера. Наприклад, можна створити c:\DriverTemp.
 3. Перемістити всі файли, які не мають дату створення для Windows XP з папки %Windir%\System32\Drivers » в тимчасову каталог вхідних повідомлень, створену на кроці 2 8/13/2001.

  Застереження Якщо комп’ютер-зразок спирається на IDE або SCSI контролер драйвери сторонніх для коректної роботи, повинні визначити ці файли драйвера а потім залишити їх в папці %Windir%\System32\Drivers .
 4. Перезавантажте комп’ютер-зразок.
 5. Продовжити програму інсталяції Windows. Можна додати файли драйвера на комп’ютер-зразок, одна в той Вільний час, щоб визначити дефектний драйвер.

Метод 6: Видалення служб сторонніх пульта дистанційного керування

Якщо у вас ще є проблема після того, як ви використовуєте попередніх методів і протокол IMAP про помилку "Stop" містить ім'я файлу Win32k замість імені файлу драйвера, проблему може спричиняти програмою дистанційного керування сторонніх виробників. Щоб видалити службу, сценарій виконання консолі відновлення, щоб запустити комп’ютер-зразок а потім видалити файл послугу дистанційного керування сторонніх виробників.

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо у вас ще є проблеми, подібний до того, описані в цій статті, проблеми може спричиняти щось не описані в цій статті. Ми включили перелік статей, присвячених схожі проблеми, які можна переглянути, щоб спробувати вирішити проблему:
315222 Опис варіантів безпечного режиму у Windows XP
314058 Опис консолі відновлення XP Windows
308041 Ресурси для усунення неполадок запуску у Windows XP
Щоб отримати додаткові відомості про інші способи виправлення неполадок, які можна використовувати клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314063 Виправлення неполадок помилкою "Stop 0x0000000A" у Windows XP
Якщо ці статті не допомагають вирішити проблему або якщо ознаки відрізняються від тих, що описані в цій статті, можна здійснювати пошук у базі знань для отримання додаткової інформації. Для пошуку знань Microsoft Knowledge Base, відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com
Введіть текстове протокол IMAP про помилку, отримувати або введіть опис проблеми в полі Пошук підтримки (KB).

Якщо все ще виникають проблеми після сценарій виконання цих методів і ці статті, клацніть нижченаведене посилання до служби технічної підтримки:
http://support.Microsoft.com/contactus

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

За таких умов, питання може бути є несумісність устаткування з Windows XP, тому що всі встановлені драйвери, Windows XP драйвери:
 • З'являється протокол IMAP про помилку STOP 0x7E, під Вільний час першого запуску комп'ютера.
 • З'являється протокол IMAP про помилку STOP 0x7E, після запуску програми установки.
 • Ви інстальовано драйвери сторонніх виробників під Вільний час установки Windows.
Однак, якщо з'являється протокол IMAP про помилку STOP 0x7E після оновлення з Windows 2000 Professional або ви нещодавно додані нового устаткування, ця проблема може бути несумісний драйвер або несумісне устаткування.

ПОСИЛАННЯ

Інформація про те, як звернутися до виробника комп'ютера клацніть номер відповідної статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
65416 Апаратне і Підтримка програмного забезпечення контактні відомості постачальників, A-K

60781 Апаратне і Підтримка програмного забезпечення контактні відомості постачальників, L-P

60782 Апаратне і Підтримка програмного забезпечення контактні відомості постачальників, Q-Z
Щоб отримати додаткові відомості про вимкнення служби, який перешкоджає запуску Windows клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
310602Вимкнення служби або пристрою, який перешкоджає запуску Windows
Щоб отримати додаткові відомості про драйвери відеоадаптера в безпечному режимі клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
292460 Виправлення неполадок драйвера відеоадаптера в безпечному режимі у Windows XP

Властивості

Номер статті: 330182 - Востаннє переглянуто: 29 червня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbtshoot kbresolve kbenv kberrmsg kbprb kbmt KB330182 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 330182

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com