Windows 2000 Service Pack 3'e yükselttikten sonra Palatino ve Schoolbook yazı tipleri için boşluklar hatalı belirleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 330223 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows 2000 tabanlı bir bilgisayarda, Windows 2000 Service Pack 3'e yükselttiğinizde, programları, Palatino ve hatalı aralıklı metin yazıcı yazı tiplerini görüntüleme Schoolbook kullanın.

Örneğin, metin yanlış aralıklı baskı önizlemede görüntülenir. Yazdırılan metin aşağıdaki örnektekine benzer görünür:
T h e Q u i c k B r o w n F o x 
TrueType ve diğer yazıcı yazı tiplerini düzgün çalışmaya devam eder.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  05-Dec-2002 18:06 0.3.1282.1    239,104 Unidrv.dll    
  05-Dec-2002 18:06 0.3.1281.0    196,096 Unidrvui.dll   
  05-Dec-2002 18:06 0.3.1281.0    619,520 Unires.dll    

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 Datacenter Server için bir düzeltme edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
265173Datacenter programı ve Windows 2000 Datacenter Server ürünü

Özellikler

Makale numarası: 330223 - Last Review: 26 Ekim 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB330223 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:330223

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com