Oprava: Chyba na modré obrazovce nebo Callback isochorickou není volané dochází při spuštění isochorickou Stream

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 330421 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění proudu isoch se může vyskytnout následující příznaky:
 • V systému Windows 2000 isoch zpětné volání není volána.
 • Windows XP zobrazí chyba na modré obrazovce.

Příčina

Problému dochází, protože celý izochronní přenosu, které je požadováno používá pouze jeden paket izochronní.

V systému Windows 2000 se zobrazí chyba na modré obrazovce. Dat přijatých během přenosu je nesprávný nebo ovladač přestane reagovat, protože nikdy přijatých zpětné isoch upozornit jej dokončen přenos direct memory access (DMA).

V části Windows XP před spuštěním přenos DMA během vytváření seznamu bodový/shromáždit DMA obdržíte chybu na modré obrazovce.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.P1 verze této opravy má atributy souborů (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date    Time  Version    Size  File name   Platform
  ---------------------------------------------------------------------
  03-Oct-2001 13:56  5.0.2195.4455 22,064 sonydcam.sys Windows 2000
  16-Oct-2002 19:40  5.0.2195.6092 37,680 ohci1394.sys Windows 2000

  17-Oct-2002 10:20  5.1.2600.103  55,424 ohci1394.sys Windows XP SP1

  17-Oct-2002 10:27  5.1.2600.1133 55,680 ohci1394.sys Windows XP SP2
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti uvedených na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 330421 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kboswin2000fix kbwin2ksp4fix kbbug kbfix KB330421 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:330421

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com