Program Outlook 11 działa powoli lub przestaje odpowiadać po podłączeniu do serwera Exchange Server 2003 za pośrednictwem protokołu HTTP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 331320 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Informacje o wersji Beta
W tym artykule opisano wersję Beta produktu firmy Microsoft. Informacje w tym artykule są udostępnione „w stanie takim, w jakim się znajdują” i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Dla tej wersji Beta nie jest dostępna żadna standardowa pomoc techniczna firmy Microsoft. Aby uzyskać informacje o tym, jak uzyskać pomoc dla wersji Beta, zajrzyj do dokumentacji dostarczonej z plikami produktu w wersji Beta lub odwiedź witrynę sieci Web, z której pobrano produkt.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas korzystania z programu Outlook 11, który łączy się z serwerem poczty e-mail programu Microsoft Exchange Server 2003 przy użyciu zdalnego wywoływania procedur (RPC) w protokole HTTP, program Outlook 11 może działać powoli lub przestać odpowiadać (zawiesić się).

Przyczyna

Ten problem może wystąpić w jednym lub w obu następujących scenariuszach:
 • W opcjach programu Microsoft Internet Explorer jest zaznaczone pole wyboru Nie używaj serwera proxy dla adresów lokalnych, a połączenie HTTP z serwerem poczty e-mail programu Exchange Server 2003 może być wykonane za pośrednictwem serwera proxy HTTP w sieci, do której podłączony jest komputer.
 • Program Outlook 11 wykonał lokalne wywołanie RPC, które oczekuje na zakończenie zdalnego wywołania RPC. Ten problem jest bardziej widoczny w przypadku korzystania z powolnego połączenia sieciowego.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, pobierz z witryny katalogu rozszerzenia Microsoft Windows Update lub Microsoft — Centrum pobierania pakiet aktualizacji 331320. Aby uzyskać dodatkowe informacje, jak pobierać aktualizacje z katalogu rozszerzenia Windows Update, kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
323166 JAK: Pobieranie aktualizacji i sterowników systemu Windows z katalogu rozszerzenia Windows Update
Poniższy plik jest udostępniony do pobrania w witrynie Microsoft — Centrum pobierania:

Systemy Microsoft Windows XP Professional oraz Windows XP Home Edition

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Download
Pobierz pakiet 331320 teraz

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików wyświetlone w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny ostatniej modyfikacji plików podano zgodnie z czasem UTC (Coordinated Universal Time). Są one zamieniane na czas lokalny po wyświetleniu informacji o pliku. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, skorzystaj z karty Strefa czasowa apletu Data/Godzina w Panelu sterowania.
Data     Godzina Wersja     Rozmiar Nazwa pliku
---------------------------------------------------------
25-Lis-2002 18:59  5.1.2600.1142 505 856 Rpcrt4.dll

System Microsoft Windows XP 64-Bit Edition

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Download
Pobierz 64-bitową wersję pakietu 331320 teraz

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików wyświetlone w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny ostatniej modyfikacji plików podano zgodnie z czasem UTC (Coordinated Universal Time). Są one zamieniane na czas lokalny po wyświetleniu informacji o pliku. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, skorzystaj z karty Strefa czasowa apletu Data/Godzina w Panelu sterowania.
Data     Godzina Wersja     Rozmiar  Nazwa pliku
----------------------------------------------------------------------
25-Lis-2002 18:59  5.1.2600.1142  2 297 856 Rpcrt4.dll    IA64
09-Lis-2002 07:40  5.1.2600.1142   506 880 Wrpcrt4.dll   X86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Więcej informacji

Program Outlook 11 obsługuje połączenia z serwerem Exchange Server 2003 przy użyciu wywołań RPC w protokole HTTP. Z tego powodu mniej prawdopodobna jest konieczność utworzenia połączenia wirtualnej sieci prywatnej (VPN) podczas używania programu Outlook 11 z systemem Windows Server 2003.

For additional information informacje dotyczące sposobu instalowania wielu poprawek, który wymaga tylko jednego ponownego uruchomienia komputera, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base:
296861 Korzystanie z programu QChain.exe w celu zainstalowania wielu poprawek z tylko jednym ponownym rozruchem komputera

Właściwości

Numer ID artykułu: 331320 - Ostatnia weryfikacja: 1 grudnia 2007 - Weryfikacja: 6.3
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Office Outlook 2003
Słowa kluczowe: 
kbbug kbfix kbqfe kbwinxppresp2fix kbhotfixserver KB331320

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com