Pole UPN v okně Uživatelé a počítače služby Active Directory obsahuje poškozená data (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331651 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Active Directory uživatelé a počítače zkopírovat uživatel UPN políčka vedle názvu uživatele obsahuje poškozená data namísto @ UserDomainName. com. Klepněte na šipku vedle pole uvidíte pole obsahuje hlavní správné uživatelské jméno (UPN).

Příčina

K tomuto problému dochází, protože atribut UPN obsahuje informace, které není platné. o objektu uživatele v aktivním adresáři adresářové služby. Tento atribut musí obsahovat UserNameuživatelské_jméno @ UserDomainName. com. V tomto případě @ UserDomainName .com je však chybí, což vede k poškození. Tento atribut můžete zkontrolovat pomocí nástroje Ldp.exe nebo AdsiEdit.msc.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, změňte atribut UPN pro objekt uživatele na správnou UserNameuživatelské_jméno @ UserDomainName řetězec .com pomocí nástroje Ldp.exe nebo AdsiEdit.exe.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém systému Windows 2000. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 331651 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbdirservices kbwin2ksp4fix kbbug kbpending kbwin2000presp4fix KB331651 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331651

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com