Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nda UPN Kutusu Bozuk Veriler İçeriyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 331651 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kullanıcı kopyalamak için Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'ı kullandığınızda, kullanıcı adının yanındaki UPN Kutusu bozuk veriler yerine @ UserDomainName içerir.... com. Yanındaki oku tıklatın, alan içerdiğinden doğru kullanıcı asıl adı (UPN) konusuna bakın.

Neden

UPN özniteliği Active Directory'deki kullanıcı nesnesinin hakkında geçersiz bilgi içerdiği için bu sorun oluşur dizin hizmeti. Bu özniteliği içermeli UserName @ UserDomainName. com. Ancak, bu durumda, UserDomainName .com, müşteri adayları için bozulmanın, eksik. Bu öznitelik, Ldp.exe aracını veya AdsiEdit.msc kullanarak denetleyebilirsiniz.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, kullanıcı nesnesi için UPN özniteliği için doğru değiştirme UserName @ UserDomainName Ldp.exe veya AdsiEdit.exe kullanarak .com dize.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft bu sorunun Windows 2000'de bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 331651 - Last Review: 27 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdirservices kbwin2ksp4fix kbbug kbpending kbwin2000presp4fix KB331651 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:331651

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com