Wiadomość usługi kolejkowania wiadomości może sporadycznie nie mają być dostarczane, gdy składnik modelu COM + jest WSC

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 331697 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Dostarczania zdarzeń usługi Microsoft Message Queuing (MSMQ) wiadomości mogą czasami kończyć się niepowodzeniem. To występuje, gdy program Publisher zdarzeń Aplikacja COM +, która publikuje zdarzenia klasy LCE i subskrybenta jest aplikacja używa składnik skryptów systemu Windows (WSC). Pierwsze uruchomienie aplikacja jest zazwyczaj pomyślne. Jednakże kolejnych uruchomieniach może zakończyć się niepowodzeniem. W takim przypadku abonent otrzymuje jeden komunikat. Następnie abonent musi należy ponownie uruchomić ponownie wyświetlony pierwszy komunikat.

Zdarzenia podobne do w Podglądzie zdarzeń może zostać zarejestrowane następujące czynności:

Typ zdarzenia: ostrzeżenie
Źródło zdarzenia: EventSystem
Kategoria zdarzenia: (52)
Identyfikator zdarzenia: 4356
Data: 9/18/2002
Czas: 12:16:35 PM
Użytkownik: Brak
Komputer: TestBox
Opis: System zdarzeń modelu COM + nie może utworzyć wystąpienia Subskrybent
partition:{41E90F3E-56C1-4633-81C3-6E8BAC8BDD70}!New:{42EB8D03-5548-4667-A2A4-73395F61 {BDC8}. CoGetObject zwrócił wartość HRESULT 80070057.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 331697 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbqfe kbwinxppresp2fix kbmt KB331697 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:331697

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com