Odpojí klienta VPN v systému Windows XP po minutový

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331816 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Poté, co nainstalujete aktualizaci Service Pack 1 (SP1) pro systém Windows XP, počítač může zrušit připojení virtuální privátní sítě – levá ruka – (VPN), používáte po asi 55 sekundách protokolu PPTP (Point-to-Point Tunneling Protocol).

Příčina

Tomuto chování může dojít, je-li sdílení připojení k Internetu zapnuta pro jeden nebo více připojení k síti.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version     Size   File name
  ------------------------------------------------------------
  14-Nov-2002  14:16  5.1.2600.1142  154,112  Netman.dll
  14-Nov-2002  14:16  5.1.2600.1142  435,200  Ipnathlp.dll

				

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, vypněte připojení k Internetu sdílení, aby připojení VPN z odpojení. Provedete to následujícím způsobem:
 1. Otevřete ovládací panel Síťová připojení.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na telefonické připojení, připojení k místní síti, připojení pomocí protokolu PPPoE nebo připojení VPN, které již nechcete sdílet a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Klepněte na kartu Upřesnit.
 4. Zrušte zaškrtnutí políčka Umožnit ostatním uživatelům v síti využívat připojení k Internetu tohoto počítače a potom klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP.

Vlastnosti

ID článku: 331816 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbbug kbfix kbqfe kbwinxppresp2fix KB331816 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331816

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com