Oprava: Nesprávná chybová zpráva při psaní zápisu Protected Disk IDE

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331895 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při kopírování souboru chráněn proti zápisu vyměnitelného disku IDE, obdržíte jednu z následujících chybových zpráv:
Semafor Timeout
- nebo -
<filename>Nelze kopírovat <název_souboru>: Požadavek nelze provést z důvodu chyby zařízení I/O

Příčina

Ovladač ATAPI.sys nesprávně zpracovává stav přijatých ze zařízení. To způsobuje ovladač Atapi vrátit informace nesprávný stav.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí aktualizované verze ovladače ATAPI.sys. Pomocí této aktualizace je zobrazen správný chybová zpráva, jak ukazuje následující:
Disk je chráněn proti zápisu
K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Globální verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.

na systém Windows XP

  Date     Time  Version    Size  File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  25-Oct-2002 00:40 5.1.2600.104  87,296 Atapi.sys  x86
  25-Oct-2002 00:40 5.1.2600.104 306,432 Atapi.sys  IA64
				

Windows XP Service Pack 1 (SP1)

  Date     Time  Version     Size  File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  24-Oct-2002 23:59 5.1.2600.1135  87,040 Atapi.sys  x86
  24-Oct-2002 23:59 5.1.2600.1135 305,792 Atapi.sys  IA64
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 331895 - Poslední aktualizace: 12. října 2005 - Revize: 1.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbddk kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB331895 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331895

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com