Poprawka: Nieprawidłowy komunikat o błędzie podczas zapisywania na dysku chronionym przed zapisem IDE

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 331895 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas kopiowania pliku do wymiennych zabezpieczony przed IDE dysk, wyświetlany jest jeden z następujących komunikatów o błędach:
Semafor Limit czasu
- lub -
Nie można skopiować <filename>: nie można wykonać żądania z powodu urządzenie We/Wy Błąd</filename>

Przyczyna

Sterownik Atapi.sys niepoprawnie przetwarza stanu odebrane od urządzenia. Powoduje to, że sterownik Atapi, aby zwracać niepoprawne informacje o stanie.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy użyć zaktualizowanej wersji Sterownik Atapi.sys. Za pomocą tej aktualizacji, wyświetlany jest odpowiedni komunikat o błędzie, jak pokazano poniżej:
Dysk jest zabezpieczony przed zapisem
Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka. Wersja globalna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.

System Windows XP

  Date     Time  Version    Size  File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  25-Oct-2002 00:40 5.1.2600.104  87,296 Atapi.sys  x86
  25-Oct-2002 00:40 5.1.2600.104 306,432 Atapi.sys  IA64
				

System Windows XP Z dodatkiem Service Pack 1 (SP1)

  Date     Time  Version     Size  File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  24-Oct-2002 23:59 5.1.2600.1135  87,040 Atapi.sys  x86
  24-Oct-2002 23:59 5.1.2600.1135 305,792 Atapi.sys  IA64
				

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu.

Właściwości

Numer ID artykułu: 331895 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbddk kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB331895 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:331895

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com